Strona główna » Pralka dobra dla alergików i małych dzieci

Pralka dobra dla alergików i małych dzieci

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dla wrażliwej i delikatnej skóry dzieci dedykowana jest pralka Candy CT 1496 TXT, która ma program dodatkowego płukania oraz Aqua Plus. MOżna być pewnym, że na tkaninach nie pozostaną żadne ślady detergentów i fosforanów.

Poza tym Mix&Wash pozwala prać różnego rodzaju materiały razem w temperaturze 40 °C, co generuje oszczędności energii w przedziale 5-15%. Inne charakterystyczne możliwości tej pralki to program Woolmark czy Fuzzy Logic, który odpowiada za inteligentne dopasowanie ilości wody, temperatury oraz czasu prania do ilości załadunku. Dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu przeznaczone są programy prania szybkiego i łatwego prasowania, które dopasowują możliwości urządzenia do stylu życia właściciela.  
Pralkę można kupić m.in. w sklepie interenetowym autoryzowanym przez Grupę Candy – www.Hoody.pl, Kosztuje 1899 zł. Od początku listopada w cenie transportu urządzeń AGD jest też wniesienie towaru do mieszkania oraz montaż dokonany przez specjalistę. 
Dodatkowo każdy kto dokona zakupu wraz z opcją transportu i montażu otrzyma 10 lat gwarancji na silnik wybranych modeli pralek. Są to odpowiednio: CTD 10662, CTF 1006 , CTD 12762, CT 1496 TXT. Promocja trwa do końca roku kalendarzowego.

www.hoody.pl

  Najlepsze małe pralki do małych mieszkań

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.