Strona główna » Okap Downdraft chowany w blacie

Okap Downdraft chowany w blacie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
okap Franke Downdraft

Nowy okap Franke Downdraft to urządzenie, o którym można powiedzieć „pojawia się i znika”. Pojawia się w momencie, kiedy jest potrzebny podczas gotowania. Znika, ukryty całkowicie blacie, kiedy kończymy prace. Downdraft zmienia tradycyjne podejście do okapu. Urządzenie może zostać całkowicie ukryte w szafce.

Okap Downdraft jest także przykładem uniwersalnego designu, na który składa się prosta forma, połączenie stali i czarnego szkła, z praktycznym zastosowaniem w kuchni. Po ukryciu w szafce, urządzenie zajmuje niewiele miejsca, widoczny pozostaje jedynie panel o głębokości 9,5 cm. Szerokość okapu – 88 cm idealnie komponuje się płytami grzewczymi. Podczas pracy okap jest 40 cm nad blatem. Dzięki wydajnemu silnikowi, okap może oczyścić nawet 725 m3 w ciągu godziny. Nie bez znaczenia jest cichy tryb pracy, który podczas intensywnego biegu osiąga głośność porównywalną z rozmową dwóch osób. Urządzenie dodatkowo posiada dekoracyjne oświetlenie LED. Pracuje w czterech trybach oraz jednym intensywnym. Sterowanie za pomocą pilota.
Przyzwyczajeni do okapów sufitowych, ściennych lub wyspowych otwieramy się na nowy rodzaj urządzeń, do okapów schowanych całkowicie w blacie i nadających się do każdego typu zabudowy kuchennej. Nowy okap Franke to rozwiązanie, które sprawdzi się w dużej i przestrzennej kuchni, także na wyspie, ukazując piękno płyty oraz otwierając przestrzeń nad nią, która dotąd była zarezerwowana dla okapu.

Zdjęcia Franke

  Okap nad wyspę kuchenną

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.