Strona główna » Okap nad wyspę kuchenną
Okap wyspowy Franke Mercury

Trendy w aranżacji wnętrz zakładają przenikanie się przestrzeni. Nowoczesna kuchnia to coraz częściej strefa otwarta na salon, a jej niezbędnym elementem jest wyspa kuchenna, która pełni funkcję dodatkowego miejsca roboczego, stołu, a niekiedy strefy gotowania.

Jeśli na wyspie kuchennej jest płyta do gotowania, to warto pomyśleć o odpowiednim okapie, który odgrywa w kuchni niezwykle ważną rolę. Od jego pracy zależeć będzie jakość powietrza w pomieszczeniu i komfort naszej pracy.

Okap nad wyspę kuchenną Franke Mercury

Okap wyspowy Franke Mercury ma oryginalne, eleganckie wzornictwo i wysoką wydajność. Co istotne w kuchni otwartej – cicho pracuje.

Zalety i wady kuchni otwartej

Urządzenie ma 4 biegi, w tym intensywny, na którym może oczyścić nawet do 450 m3 powietrza w ciągu 1 godziny. Nie bez znaczenia jest cichy tryb pracy, który zapewnia maksymalny komfort podczas pracy w kuchni. Okap wyposażony jest również w wygodne sterowanie Soft Touch oraz możliwość zastosowania wysokowydajnych aktywnych filtrów węglowych. Ponadto posiada funkcję ciągłej wentylacji, dzięki której samoczynnie wyłącza się co godzinę na 10 min, a powietrze jest oczyszczane automatycznie.

Okap Mercury ze względu na kształt i sposób montażu przypomina stylową lampę, a specjalne oświetlenie Velo® stwarza niezwykły nastrój w pomieszczeniu.

Franke Mercury to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych, ale funkcjonalnych rozwiązań. Stanowi idealne rozwiązanie we wnętrzach, które swoim wyglądem nie przypominają tradycyjnych kuchni, ale nadal pozostają funkcjonalnym miejscem do przygotowywania posiłków.

Więcej na www.franke.pl

  Odnawialne źródła energii i ich znaczenie w budowaniu bezpiecznej przyszłości

Może Cię zainteresować: