Strona główna » Okapy w oryginalnych kształtach – Ciarko Design

W skład linii okapów Ciarko Design wchodzi 13 okapów kuchennych – w tym modne modele blatowe, sufitowe, wyspowe i kominowe. Wyglądają na przykład niczym lampy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, na pewno kuchnia dzięki nim zyska efektowny element designu.

Okapy Ciarko Design wyposażono w innowacyjny system sterowania gestem GestureControl – rozwiązanie umożliwia w pełni bezdotykowe sterowanie urządzeniem,wyłącznie za pomocą ruchów dłoni.

Okap Hydria ze sterowaniem gestem

Za pomocą trzech gestów obsługujemy urządzenie:

  • przeciągnięcie poziomo dłonią od lewej do prawej – włączenie okapu i analogicznie zmiana trybu prędkości na wyższy
  • przeciągniecie poziomo dłonią od strony prawej do lewej – wyłączenie okapu i zmniejszenie trybu prędkości
  • przytrzymanie dłoni pod okapem przez 2 sekundy – włączenie lub wyłączenie oświetlenia

Okap blatowy zintegrowany z płytą indukcyjną Wizard

Blatowe okapy

Okap Ciarko Moondraft – okap wysuwany z blatu na wysokość 50 cm (najwyżej wysuwający się okap w tej kategorii produktowej na rynku). Dzięki zastosowaniu profesjonalnego mechanizmu (wykorzystywanego również w przemyśle motoryzacyjnym) urządzenie niezwykle stabilnie wysuwa się i opuszcza. Skutecznie pochłania zapachy, cząsteczki pary i tłuszczu.

Okap Wizard, czyli innowacyjne połączenie płyty indukcyjnej i okapu kuchennego. Urządzenie łączy funkcjonalność, design i cichą pracę. Okap wyposażony w nowatorską technologię Ciarko (m.in. nowy bezszczotkowy silnik BLDC) jest jednym z najcichszych urządzeń w swojej klasie.

Okapy wyspowe i przyścienne

Okap Ilumia, czyli urządzenie wyróżniające się designem, nagrodzone Red Dot Design Award. To połączenie wykonanej ręcznie stalowej konstrukcji i walorów funkcjonalnych, takich jak sterowanie gestem, timer oraz funkcja wietrzenia pomieszczenia.

Okap wyspowy Miss W to prawdziwa designerska dekoracja każdej kuchni. Wyjątkowy kształt przypomina bardziej ozdobny żyrandol niż powszechnie znany okap kuchenny. Nie sposób przejść obok niego obojętnie! Okap Miss W został również wyposażony w panel LED, który dodatkowo pełni funkcję stylowej lampy.

  Klimatyzator ścienny - jak chłodzi model AUX Jupiter

Wszystkie modele w linii Ciarko Design będą dostępne w klasie energetycznej A, A+ lub A++. Większość zostanie wyposażona w oświetlenie LED, w tym w czujnik zbliżeniowy światła oraz regulację barwy oświetlenia. Dzięki tym funkcjom światło będzie włączać się automatycznie w momencie, kiedy użytkownik stoi przed okapem, a sama barwa oświetlenia (ciepła lub zimna) może być zaprogramowana przez użytkownika.

Więcej informacji o linii okapów na: Ciarko Design

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Vanessa

Dużo ciekawych modeli okapów do nowoczesnych wnętrz. Doceniam, gdyż zawsze mam problem z wyborem sprzętów do mojej kuchni. Pozdrawiam

odpowiedz

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.