Strona główna » Białe mieszkanie – modna aranżacja

Mieszkanie o powierzchni nieco ponad 50 metrów kw jest funkcjonalnie urządzone. Optycznie wydaje się większe dzięki jasnym kolorom – białemu, beżowemu, ecru.

Apartament pokazowy mieści się na czwartym piętrze budynku, więc widać stąd piękną panoramę Bałtyku, Jego powierzchnia wynosi 52 m kw. Apartament pokazowy łączy w sobie elegancję, nowoczesny design, a także nastrój spokojnego nadmorskiego kurortu.

Kuchnia połączona z salonem
Salon połączony jest z kuchnią – dominują tu barwy beżu i ecru, nawiązujące do plaży, piasku i muszli. Delikatne światło podkreśla wykończenie apartamentu – szczególnie błyszczące białe szafki w kuchni i delikatne, acz spójne kontrasty.
Na jednej ze ścian zamontowano nowoczesny biokominek, który na pewno umili wieczory. W salonie są białe zasłony, a także bardzo jasne podłogi z wysokiej jakości drewna, które przypominają wystrój skandynawskich mieszkań. Dodatkowo efekt ten podkreśla elegancki ażurowy stolik i pasujące do niego ozdobne poduszki.

Sypialnia w bieli

Sypialnia jest urządzona również w jasnych barwach, jednak dodatki dobrano tak, aby nawiązywały do morskich fal i wzburzonego wieczornego morza. Odcienie brązu i fioletu przywołują na myśl sztorm, jednak ciepłe światło padające z koronkowych kinkietów i żyrandola oraz białe zasłony, nadają pomieszczeniu relaksujący klimat.

fot. A. Burzynskiej z apartamentu pokazowego w Dune

  Nowoczesny skandynawski styl w polskim mieszkaniu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.