Strona główna » Młodzieżowy design, pomysł na pokój nastolatka

Młodzieżowy design, pomysł na pokój nastolatka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowa kolekcja mebli Timoore zaspokoi oczekiwania tych, którzy lubią meble kolorowe, nowoczesne, ożywiające pokoje młodzieżowe i dziecięce. Pomysł na nowy pokój nastolatka! 

Zastosowanie kolorowych elementów mebli  przełamie neutralną kolorystykę pomieszczeń. Kolekcja mebli FRAME, podobnie jak inne  kolekcje polskiej marki Timoore, pokazuje otwartość i pomysłowość projektantów, stwarza możliwość indywidualnego wyboru koloru korpusu oraz barwy ram.

Wrażenie robi duża rozpiętość kolorystyczna. Korpusy mebli oferowane są w dwóch wariantach: palecie DESIGN (ciemno-grafitowe wykończenie dębu, zestawione z kolorowymi ramkami) i stonowanej odmianie NATURAL (korpus w naturalnej okleinie dębowej).  Takie połączenia dobrze sprawdzą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, znajdą również uznanie wśród dorosłych fanów nieszablonowego wzornictwa. Fronty obu wersji kolorystycznych wykonane są z płyty MDF, lakierowanej w kolorze kremowym.

Dużym atutem zestawu FRAME jest gama energetycznych kolorów ram mebli, umożliwiająca stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Ramy poszczególnych brył są dostępne w soczystych kolorach błękitu, limonki, pomarańczy, różu, kobaltu oraz kremu. Uwagę przyciągają masywne ramy brył oraz ścięte uchwyty, mające formę trójkątów wtopionych we front mebla.
 
W kolekcji FRAME są dwa rodzaje łóżek, różniących się od siebie m.in. wysokością zagłowia. Łóżko o wymiarach 90 x 200 cm. może być wyposażone w miękki, tapicerowany zagłówek, szufladę na pościel lub szufladę z dodatkowym miejscem do spania i boczną półkę, która sprawdzi się w roli stolika nocnego. Ciekawe wrażenie robi biurko z nietypowym blatem i obrotowym kontenerkiem.  Z pewnością sprawdzi się w każdej przestrzeni do pracy, również biurowej. W skład kolekcji wchodzi niska i wysoka komoda, idealnie nadająca się do nowoczesnych pomieszczeń. Ten niekonwencjonalny mebel wyposażony jest w pojemną szufladę, oraz pojedyncze, dolne drzwi. Uzupełnieniem kolekcji są dwudrzwiowe kredensy, które po dodaniu nadstawki, zamieniają się w wielofunkcyjny regał, spójne z kolekcją półki i pojemne, efektowne dwudrzwiowe szafy z szufladami w sześciu energetycznych kolorach ram. 

  W młodzieżowym stylu

Zdjęcia Timoore

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.