Strona główna » W młodzieżowym stylu

W młodzieżowym stylu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pokój nastolatka jest jednym z najbardziej wielofunkcyjnych pomieszczeń w przestrzeni domowej. Na stosunkowo niedużej przestrzeni musimy z reguły zmieścić wszystkie elementy, które sprawią, że będzie to jednocześnie miejsce nauki, odpoczynku i zabawy. Z pomocą przychodzą nam nietuzinkowe zestawy młodzieżowe oferowane przez firmę Meble WAJNERT.

ELMO – fale radości
Pełen energii pomarańcz, dający spokój niebieski i soczysta zieleń to kolory, które szczególnie upodobali sobie najmłodsi i które dominują w kolekcji mebli ELMO. Fantazyjny kształt brył, podkreślony charakterystyczną falą i połączony z przyjemnymi dla oka kolorami, pozwala zmienić pokój w idealne miejsce do niekończących się zabaw.
Kolekcja składa się m.in. z wygodnego, miękkiego łóżka z pojemną szufladą na pościel lub skarby malucha, biurka w wersji tradycyjnej lub narożnej, praktycznego kontenera na kółkach, który można swobodnie przesuwać po pokoju, a także półek, komód, regałów, szaf i szafek w różnych rozmiarach.

  

FLIPPER – nauka to potęgi klucz
Idealnym zestawem dla starszych, uczących się dzieci jest kolekcja FLIPPER. Atutem mebli z tej kolekcji jest funkcjonalność: choć są w stanie pomieścić wiele skarbów są lekkie i nie ograniczają przestrzeni. Biorąc pod uwagę, że chyba nikt nie ma do schowania takiej ilości odzieży, książek, gier, zabawek, sprzętu sportowego jak najmłodsi, to pojemność jest zaletą nie do przecenienia.
Szeroka gama szaf, regałów, komód i biurek umożliwia atrakcyjne zagospodarowanie pokoju.
Zastosowanie w wybranych elementach kolekcji wstawek w jaskrawych kolorach (pomarańczowym lub niebieskim) ożywia wnętrze, a zastąpione owalnymi wcięciami we frontach, tradycyjne uchwyty, podkreślają jego nowoczesny charakter. 

   
 

ENYO – małolatom wstęp wzbroniony
Elegancki antracyt zestawiony z czerwienią, pomarańczem lub zielenią to propozycja dla wymagających nastolatków, którzy chcą, by ich pokój był trendy. Kolekcja ENYO spełni także wymagania  co do funkcjonalności mebli. Niezwykle pojemna szafa narożna, biurko z regulowaną wysokością blatu, uniwersalny kontenerek na kółkach, szafka wisząca z klapą, która może służyć jako sekretarzyk, łóżko z dwoma szufladami i możliwością zamontowania regulowanych zagłówków, to bryły, które przypadną do gustu młodym użytkownikom.
   

  Meble dla małych podróżników, księżniczek i rajdowców...

Po więcej informacji na temat stylowych zestawów młodzieżowych mebli zapraszamy na: www.wajnert.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.