Strona główna » Stalowe zlewy – odwracalne

Stalowe zlewy – odwracalne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dotychczas decyzję czy wybrać zlew prawo czy lewostronny należało podjąć przed zakupem, Firma Franke ma nowe modele popularnych zlewozmywaków nakładanych, w wersji odwracalnej.

Nowe produkty zostały stworzone w ramach linii Daria i Sara, w których zastąpią tradycyjne zlewozmywaki nakładane prawo i lewostronne. Charakteryzują się minimalistycznym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu. Kształty nowych modeli zostały dobrane w taki sposób, aby produkty spełniały wymagania różnych grup Klientów – rodzin z dziećmi, par i singli. Innowacyjna konstrukcja pozwoliła wyeliminować listwę ścienną zlewozmywaka, która była narażona na uszkodzenia podczas transportu. Dzięki podwinięciu listwy pod spód, nowe modele zlewozmywaków Franke można po zamontowaniu wykończyć listwą maskującą w dowolnym kolorze, tworząc efektowną aranżację kuchni.
Zlewozmywaki wykonane zostały z wysokiej jakości stali, odpornej na wysokie temperatury oraz wszystkie kwasy i zasady stosowane w domu. Zlewozmywaki dostępne są w dwóch wersjach wykończenia powierzchni – len lub jedwab. Model jedwab wykonany jest z eleganckiej, gładkiej, matowej stali. W wersji len stal jest lekko karbowana, przypomina wyglądem strukturę materiału i stąd nazwa – wykończenie z lnu. Taka powłoka zapobiega powstawaniu smug od wody i pozwala łatwo utrzymać zlewozmywak w czystości.
Ceny – wykończenie jedwab – 183 zł brutto; len- 249 zł brutto.
zdjęcia Franke

  Trendy kuchenne na 2015 rok

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.