Strona główna » Dlaczego warto wypróbować okapy blatowe Nortberg?

Dlaczego warto wypróbować okapy blatowe Nortberg?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jeśli nie zadowala cię oferta marketów i szukasz czegoś wyjątkowego i ekskluzywnego, a do tego jesteś zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań, powinieneś bliżej przyjrzeć się okapom blatowym marki Nortberg. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście.

Ekskluzywna marka dla wymagających – Nortberg. To stosunkowo młoda marka, która może pochwalić się dynamicznym wzrostem sprzedaży swoich produktów w ostatnich latach. Produkty marki Nortberg są skierowane do klienta o wysokich wymaganiach, dla którego liczy się jakość oraz oryginalny styl. Designerski charakter okapów Nortberg doceniają architekci wnętrz, ale zachwyca także klientów szukających urządzeń o niebanalnej formie i wysokiej estetyce wykonania.

Okapy Nortberg to atrakcyjny wygląd, wysoka jakość wykonania, zaawansowane technologie i wiele udogodnień. Okapy mają świetne parametry eksploatacyjne – to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku, a zarazem energooszczędnych.
W ofercie Nortberg są modele wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak timery, wskaźniki temperatury i wszelkiego rodzaju czujniki, systemy odświeżania powietrza, oświetlenie LED etc. Okapy są przy tym ciche – niski poziom hałasu nawet na najwyższych obrotach turbin okapu to jeden z wyróżników marki Nortberg.

Wśród zalet okapów marki klienci wymieniają także bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pod tym względem urządzenia Nortberg są bardzo konkurencyjnym i atrakcyjnym produktem na rynku. Jeśli zaś dodać do tego niskie koszty eksploatacji (zużycie prądu, filtry węglowe, itp), nie powinno dziwić, że rozpoznawalność marki rośnie i znajduje ona kolejnych zadowolonych klientów.

Okapy blatowe – innowacyjność i nowoczesność

Kiedy na jednych z europejskich targów po raz pierwszy zaprezentowano okapy blatowe, od razu znalazły swoich fanów. Bardzo szybko okapy blatowe trafiły do oferty niemal każdego producenta.

Okap blatowy Integra firmy Nortberg jest zintegrowany z płytą indukcyjną. Zamontowany od spodu płyty, pochłania parę i zapachy dwiema bocznymi szczelinami

Okapy blatowe to rozwiązanie innowacyjne. Wykorzystują one zwykle niezagospodarowane miejsce przy lub pod kuchenką. Istnieją dwa główne typy tych urządzeń – modele zintegrowane z płytą grzewczą oraz modele montowane w blacie i wysuwające się z niego.

  • Okapy blatowe to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie w kuchni minimalizm oraz funkcjonalność.
  • Duża wydajność pozwala tym urządzeniom na sprawne usuwanie oparów.
  • Trzeba się jednak pogodzić ze stosunkowo wysoką ceną – okapy blatowe to wciąż nowość na rynku, mniej popularna od klasycznych okapów. Są to zarazem urządzenia zaawansowane technologicznie. Koszty podnosi także połączenie z płytą indukcyjną – w przypadku modeli zintegrowanych.
  • Na bardzo wczesnym etapie projektowania kuchni należy wziąć pod uwagę kwestię montażu.
  Łazienka z kolorowymi meblami

Okap blatowy może działać jako wyciąg, jednakże podłączenie go do kanału wentylacyjnego może sprawić trochę problemów ze względu na umiejscowienie przewodów wentylacyjnych.
O atrakcyjności okapów blatowych można się przekonać, przeglądając ofertę marki Nortberg na stronie www.nortberg.pl/okapy-blatowe.html. Firma oferuje modele Integra i Vito. Pierwszy z nich to oczywiście wersja zintegrowana z płytą indukcyjną. Drugi to okap wysuwany z blatu. Oba modele cechuje wysoka jakość wykonania. Oba to najwyższa klasa energetyczna, dzięki czemu są to urządzenia ekonomiczne i energooszczędne. Ich atutem jest także spora wydajność i duża funkcjonalność. To okapy, które powinien sprawdzić każdy miłośnik minimalizmu, elegancji i nowoczesności w kuchni.

Zdjęcia Nortberg

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Cezar

Nie zawsze da się zamontować okap tradycyjny, dlatego uważam, że jest to ciekawe rozwiązanie i alternatywa. Pytanie tylko ile takie cuda kosztują 🙂

odpowiedz

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.