Dlaczego warto wypróbować okapy blatowe Nortberg?

Jeśli nie zadowala cię oferta marketów i szukasz czegoś wyjątkowego i ekskluzywnego, a do tego jesteś zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań, powinieneś bliżej przyjrzeć się okapom blatowym marki Nortberg. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście.

Ekskluzywna marka dla wymagających – Nortberg. To stosunkowo młoda marka, która może pochwalić się dynamicznym wzrostem sprzedaży swoich produktów w ostatnich latach. Produkty marki Nortberg są skierowane do klienta o wysokich wymaganiach, dla którego liczy się jakość oraz oryginalny styl. Designerski charakter okapów Nortberg doceniają architekci wnętrz, ale zachwyca także klientów szukających urządzeń o niebanalnej formie i wysokiej estetyce wykonania.
Okapy Nortberg to atrakcyjny wygląd, wysoka jakość wykonania, zaawansowane technologie i wiele udogodnień. Okapy mają świetne parametry eksploatacyjne – to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku, a zarazem energooszczędnych.
W ofercie Nortberg są modele wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak timery, wskaźniki temperatury i wszelkiego rodzaju czujniki, systemy odświeżania powietrza, oświetlenie LED etc. Okapy są przy tym ciche – niski poziom hałasu nawet na najwyższych obrotach turbin okapu to jeden z wyróżników marki Nortberg.
Wśród zalet okapów marki klienci wymieniają także bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pod tym względem urządzenia Nortberg są bardzo konkurencyjnym i atrakcyjnym produktem na rynku. Jeśli zaś dodać do tego niskie koszty eksploatacji (zużycie prądu, filtry węglowe, itp), nie powinno dziwić, że rozpoznawalność marki rośnie i znajduje ona kolejnych zadowolonych klientów.

Okapy blatowe – innowacyjność i nowoczesność

Kiedy na jednych z europejskich targów po raz pierwszy zaprezentowano okapy blatowe, od razu znalazły swoich fanów. Bardzo szybko okapy blatowe trafiły do oferty niemal każdego producenta.

Okap blatowy Integra firmy Nortberg jest zintegrowany z płytą indukcyjną. Zamontowany od spodu płyty, pochłania parę i zapachy dwiema bocznymi szczelinami

Okapy blatowe to rozwiązanie innowacyjne. Wykorzystują one zwykle niezagospodarowane miejsce przy lub pod kuchenką. Istnieją dwa główne typy tych urządzeń – modele zintegrowane z płytą grzewczą oraz modele montowane w blacie i wysuwające się z niego.

  • Okapy blatowe to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie w kuchni minimalizm oraz funkcjonalność.
  • Duża wydajność pozwala tym urządzeniom na sprawne usuwanie oparów.
  • Trzeba się jednak pogodzić ze stosunkowo wysoką ceną – okapy blatowe to wciąż nowość na rynku, mniej popularna od klasycznych okapów. Są to zarazem urządzenia zaawansowane technologicznie. Koszty podnosi także połączenie z płytą indukcyjną – w przypadku modeli zintegrowanych.
  • Na bardzo wczesnym etapie projektowania kuchni należy wziąć pod uwagę kwestię montażu.

Okap blatowy może działać jako wyciąg, jednakże podłączenie go do kanału wentylacyjnego może sprawić trochę problemów ze względu na umiejscowienie przewodów wentylacyjnych.
O atrakcyjności okapów blatowych można się przekonać, przeglądając ofertę marki Nortberg na stronie www.nortberg.pl/okapy-blatowe.html. Firma oferuje modele Integra i Vito. Pierwszy z nich to oczywiście wersja zintegrowana z płytą indukcyjną. Drugi to okap wysuwany z blatu. Oba modele cechuje wysoka jakość wykonania. Oba to najwyższa klasa energetyczna, dzięki czemu są to urządzenia ekonomiczne i energooszczędne. Ich atutem jest także spora wydajność i duża funkcjonalność. To okapy, które powinien sprawdzić każdy miłośnik minimalizmu, elegancji i nowoczesności w kuchni.

Zdjęcia Nortberg

1 komentarz

  1. Avatar
    Cezar Listopad 15, 2019

    Nie zawsze da się zamontować okap tradycyjny, dlatego uważam, że jest to ciekawe rozwiązanie i alternatywa. Pytanie tylko ile takie cuda kosztują 🙂

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.