Strona główna » Odkurzacz cyklonowy VC3300 CERES Zelmer

Odkurzacz cyklonowy VC3300 CERES Zelmer

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Najnowszy odkurzacz bezworkowy firmy Zelmer łączy nowoczesny design z zaawansowaną technologią. Wyposażony jest w system cyklonowy III generacji, w którym rolę worka spełnia specjalna komora. Radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Zbierane do komory zanieczyszczenia są wprowadzane w ruch wirowy, dzięki czemu za sprawą siły odśrodkowej kurz trafia na ścianki komory i opada na jej dno. Zaletą odkurzacza cyklonowego jest niemal niezmienna moc ssania, niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika, dzięki czemu radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Filtr HEPA

Zastosowany filtr HEPA (High Efficiency Particular Air Filter) skutecznie oczyszcza powietrze z większości zanieczyszczeń o wielkości 0,3 mikrona, takich jak np. bakterie, zarodniki grzybów, odchody roztoczy i pyłkowe alergeny. Trzecia generacja systemu cyklonowego to innowacyjne rozwiązanie, polegające na wyprowadzeniu filtra HEPA poza komorę cyklonu. Dzięki temu znacznie ograniczono osadzanie się kurzu na filtrze, dzięki czemu rzadziej trzeba go czyścić. Dodatkowo w technologii tej kurz gromadzony jest w osobnej komorze, co zwiększa pojemność zbiornika na zanieczyszczenia i zapewnia stały, wysoki poziom filtracji powietrza.

Idealny dla posiadaczy zwierząt

System cyklonowy docenią szczególnie posiadacze czworonogów. Łatwy sposób oczyszczania pojemnika na kurz sprawia, że usunięcie z niego sierści nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy pojemnik opróżnić ze zgromadzonych zanieczyszczeń i opłukać wodą. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnego zapachu wydostającego się z tradycyjnego odkurzacza workowego, w którym już po kilku dniach zalegająca sierść ulega rozkładowi. Pozwala on również na zaoszczędzenie pieniędzy, gdyż nie trzeba kupować kolejnych worków na wymianę.

Dodatkowo model VC3300.0ST wyposażony jest w turboszczotkę zwiększającą skuteczność zbierania wszelkich zabrudzeń, zwłaszcza sierści i włosów, ze sprzątanych powierzchni.

Odkurzacz VC3300 Ceres ma silnik o dużej mocy (2000 W), elektroniczną regulację mocy, duży zasięg pracy (10 m) oraz bardzo pojemny zbiornik na kurz (2 litry).

  Bezworkowy odkurzacz na baterię

5-cio stopniowy system filtracji ze zmywalnym filtrem HEPA dbają o to, by powietrze wydmuchiwane z odkurzacza było jak najwyższej jakości. System parkowania, w który wyposażony jest odkurzacz sprawia, że jego przechowywanie jest wygodne, a urządzenie jest zawsze gotowe do użycia.

Ceny:
Model CERES VC3300.0SK 449 zł
Model CERES VC3300.0ST (wersja z turboszczotką) 499 zł

Odkurzacz bezrowkowe cyklonowe VC3300 Ceres
• Wysoka moc 2000W
• System Cyklon III Generacji
• 10 m zasięg działania
• Duży 2 l pojemnik na kurz
• Filtr HEPA 10 zmywalny i 5cio stopniowy system filtracji
• Teleskopowe rury
• System parkowania, miękkie koła
• Model VC3300.0ST wyposażony w turboszczotkę skuteczną w zbieraniu sierści i głęboko wnikniętych w dywan zanieczyszczeń.
• Eleganckie wzornictwo i wysokiej jakości wykończenie

www.zelmer.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.