Strona główna » Nowoczesne płyty z pokrętłami – sterujesz jak wieżą HiFi

Nowoczesne płyty z pokrętłami – sterujesz jak wieżą HiFi

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Tym, którzy preferują regulację temperatury podczas gotowania pokrętłami, Siemens proponuje płyty z dyskami magnetycznymi – wystarczy delikatnie dotknąć i obrócić, aby wybrać odpowiednią temperaturę grzania.

Gładkie dyski magnetyczne pozwalają na sterowanie płytą ceramiczną jak najlepszą wieżą HIFI: wystarczy delikatnie dotknąć i obrócić w dowolnym kierunku, aby wybrać odpowiednią temperaturę grzania. Wybrane ustawienie płyta sygnalizuje delikatnym kliknięciem. Siemens wprowadził rozwiązanie discControl zarówno do płyt indukcyjnych, jak i tradycyjnych grzewczych.

discControl to cztery czarne dyski na tle szerokiego, metalowego panela sterującego płyty. Każdy dysk kontroluje jedno pole grzewcze. Dyski możesz obsługiwać dowolnie: od góry lub dotykając z boku.

Dzieki wbudowanemu w dysk niewielkiemu magnesowi prostsze staje się nie tylko sterowanie płytą, ale również jej czyszczenie i zachowanie bezpieczeństwa. Nieużywane dyski możesz po prostu zdjąć z panelu sterującego, co ułatwi zabezpieczenie płyty przed dziećmi, jak i jej czyszczenie. Bez obawy, po założeniu z powrotem dysk “pamięta” swoje poprzednie ustawienia i wraca do zadanej pozycji.

Podstawowe dane modeli:
Płyta indukcyjna
o Symbol:      EH885DB11E
o Ilośc pól:    5
o Kolor:     czarny
Cena:     5849 PLN

 Płyta ceramiczna
o Symbol:      ET685DN11D
o Ilośc pól:    4
o Kolor:     czarny
Cena:     2749 PLN

 www.siemens-home.pl
zdjęcia Siemens

  Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.