Strona główna » Ceramiczny zlew – elegancki, bialutki…

Ceramiczny zlew – elegancki, bialutki…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Firma Villeroy & Boch proponuje zlewozmywak ceramiczny Timeline. Jego design jest ponadczasowy, prosty, a przy tym bardzo łagodny. Dzięki eleganckiej formie Timeline to idealny produkt dla tych, którzy szukają wysokiej jakości.

Oszczędny i oparty na prostych liniach, ale jednocześnie delikatny i intrygujący design… Firma Villeroy & Boch podąża za tym trendem, prezentując zlewozmywak ceramiczny Timeline. Dzięki eleganckiej formie Timeline to idealny produkt dla tych, którzy w aranżacji kuchni pragną „powrotu do korzeni”, a jednocześnie szukają wysokiej jakości, designerskiego zlewu. 
Dostępne są dwie wersje w bardzo popularnych rozmiarach 45 i 60 cm: praktyczny wariant nablatowy do klasycznie urządzonych kuchni i superpłaski model o bardziej ekstrawaganckim wyglądzie, umożliwiający montaż na równi z powierzchnią blatu.

Pojemna komora i praktyczne umiejscowienie otworów na baterie zapewniają komfort użytkowania. Gładkie wnętrze zlewu utrudnia gromadzenie się w nim osadów i zabrudzeń. Ponadto ociekacz łagodnie opada w kierunku komory, tworząc obszerną powierzchnię, z której woda może bardzo szybko odpłynąć. 
Cena Timeline 60 – od ok. 3715 zł, Timeline 45 – od ok. 2885 zł

www.villeroy-boch.pl
zdjęcia Villeroy & Boch

  Zamykany zlewozmywak Sonatina

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.