Strona główna » Zamykany zlewozmywak Sonatina

Zamykany zlewozmywak Sonatina

przez pytanieomieszkanie

Zlewozmywak zamykany to idealne rozwiązanie do kuchni połączonej z pokojem. Zlew staje się niewidoczny, a tym samym nie widac naczyń w nim pozostawionych. Takie mozliwości ma zlew Sonatina Deante.

Dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie w kuchni zlewozmywaka Sonatina marki Deante, który jest wyposażony w praktyczne maskownice. Są to dwie płyty wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego, które przesuwają się prowadnicach zamontowanych po obu stronach zlewozmywaka. To praktyczne rozwiązanie docenią osoby żyjące w pośpiechu, które nie zawsze mają czas na prace domowe.

Jedno- lub póltorakomorowy
Zlewozmywak wykonany z eleganckiej stali szlachetnej jest dostępny w dwóch wersjach – jednokomorowej i półtorakomorowej. Obie wyposażone są w automatyczne zamknięcie odpływu wody i poręczny ociekacz umieszczony po prawej lub lewej stronie. – Szklane płyty stanowią nie tylko efektowne maskownice, ale są również solidnymi deskami do krojenia, a po ich zasłonięciu powstaje dodatkowy blat roboczy. – mówi Małgorzata Famulska, product manager. – To idealne rozwiązanie do małych kuchni, w których ważne jest przemyślane zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu zlewozmywak staje się funkcjonalnym elementem wyposażenia. Elegancki design sprawia zaś, że Sonatina może być ozdobą zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza.

Zlewozmywak jednokomorowy kosztuje 2899 zł
Zlewozmywak póltorakomorowy kosztuje 3899 zł

zdjęcia Deante

  Granitowe zlewozmywaki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.