Strona główna » Wybieramy modne krzesło

Kolekcja Witaj w domu marki Nowy Styl reprezentuje trendy jesień zima 2012/13. Moda awangardowa czy glamour? Coco Chanel, a może… Marc Jacobs? Wybieramy modne krzesło.

Zapraszamy na niecodzienny pokaz mody: krzesła na wybiegu. Co jest modnie pokazywać w tym sezonie? Marka Nowy Styl przedstawia kolekcję krzeseł Witaj w domu.

Zoom Etno. Nowocześnie z sentymentem.
Gra motywów etno? Trendy, które czerpią z wzorów ludowych, sięgają samych korzeni naszej natury. Właśnie dlatego wracają echem na modowych wybiegach w każdym sezonie.
Zoom Etno to fotel biurowy, którego obicie stanowi monochromatyczna wersja tradycyjnego motywu rodem z kurpiowskich domów. Zoom Etno to propozycja dla kobiety eleganckiej, zdecydowanej, świadomej własnej wartości. Kwiatowa tapicerka tworzy wnętrze niesłychanie kobiece i szykowne.
wysokość: 98 – 110 cm
szerokość siedziska: 48 cm
głębokość siedziska: 41.5 cm
Cena  490 zł
Krzesło wyposażone w mechanizm TILT:
•    możliwość swobodnego kołysania
•    opcja blokady siedziska i oparcia w pozycji do pracy
•    regulacja siły oporu oparcia
•    regulacja wysokości

Zoom London. Ostatni krzyk mody.
Symbol Londynu? Czerwona budka telefoniczna. Ważny przy urządzaniu wnętrz jest odpowiedni wybór charakterystycznych detali. Czerwony kolor doskonale podkreśla kobiecą moc, pozwala wyjść z tłumu i nadążyć za rytmem wielkiego miasta.
Zoom London powstał dla kobiet, które lubią znajdować się w centrum uwagi. Ostatni krzyk mody? Na pewno w języku angielskim!

wysokość: 98 – 110 cm
szerokość siedziska: 48 cm
głębokość siedziska: 41.5 cm
Cena  490 zł
Krzesło wyposażone w mechanizm TILT:
•    możliwość swobodnego kołysania
•    opcja blokady siedziska i oparcia w pozycji do pracy
•    regulacja siły oporu oparcia
•    regulacja wysokości

Cafe VII Fashion. Wyszukana elegancja.
Zanim pepitkę przyjęto do paryskich pracowni, zdobiła stroje mieszkańców szkockich nizin. To tłumaczy fakturę i wykorzystanie pepity głównie jako wzoru grubych, jesiennych tkanin. Zawdzięczamy pepitkę samej Coco Chanel, znanej z zamiłowania do czerni i bieli oraz geometrycznych zestawień. Cafe VII Fashion to krzesło przeznaczone do jadalni, salonów i kuchni. Zdecydowany wzór obicia doskonale skontrastuje intensywny kolor innych elementów wyposażenia (świetnie skomponuje się na przykład z czerwienią, fioletem czy zielenią), a spokojnym wnętrzom doda nowoczesności.

  Jaka lampa do salonu — jakie wybrać oświetlenie salonu?

wysokość: 85.5 cm
szerokość siedziska: 38.5 cm
głębokość siedziska: 39.5 cm
Cena  284-320 zł

Hocker Remo. Kształt dobrej zabawy.
Nie tylko tkaniny decydują o tym, co modne – polem do popisu może być też kształt. Jeśli chcemy, by wnętrze naszego domu tętniło życiem i rytmem, zapraszało do spotkań – postawmy na ciekawą formę krzesła. Jej siła tkwi w niebanalnym pomyśle. Umiejętnie zaprojektowany drobiazg potrafi całkowicie odmienić krzesło i wnętrze, w którym się ono znajduje.
Hocker Remo to właśnie taki model – opływowy i nowoczesny kształt doskonale nawiązuje do funkcji mebla. Czerwone Remo przyciąga uwagę niczym egzotyczny kwiat.

wysokość: 65-86 cm (regulacja wysokości)
szerokość siedziska: 37 cm
głębokość siedziska: 35 cm
cena  230 zł (w zależności od wykończenia)

www.nowystyl.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.