Strona główna » Multicooker – wielofunkcyjne urządzenie do gotowania

Multicooker – wielofunkcyjne urządzenie do gotowania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, smażenia, pieczenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu, makaronu a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów!

Multicooker sprawia, że potrawy – od przystawek, przez zupy, dania główne aż po desery i ciasta – są różnorodne, jeszcze smaczniejsze oraz prostsze w przygotowaniu. A to dzięki jednemu urządzeniu – bez bałaganu oraz zbędnej krzątaniny!
Multicooker to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które pomimo braku czasu na codzienne gotowanie, nie chcą rezygnować z pełnowartościowych, domowych posiłków. Multicooker zastępuje także takie urządzenia kuchenne jak parowar czy piekarnik. Unikasz dzięki niemu smażenia na patelni oraz bałaganu, jaki powstaje podczas gotowania. Gotowanie staje się prostsze i nie wymaga tyle uwagi, ponieważ potrawy gotują się automatycznie.
Moc 980 W, 22 ustawienia temperatury, 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu jak również pieczenia, a nawet przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów.
Specjalnie dostosowane programy, regulacja temperatury (od 40o C do 180o C) oraz czasu gotowania (od 5 min. do 12 godz.) sprawiają, że posiłki przygotowane z pomocą Multicooker’a sa smaczne. System podgrzewania 3D, odpowiedzialny za równomierne podgrzewanie, zapobiega przypaleniu lub rozgotowaniu potrawy. Dzięki funkcji opóźnionego startu (do 24 h) dania są gotowe na czas. Multicooker wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła. Wewnętrzna misa została pokryta nieprzywierającą, łatwą w czyszczeniu powłoką, którą można umyć w zmywarce.

Philips Multicooker – jedno urządzenie, wiele możliwości

Z urządzenia Multicooker możesz korzystać w domu, na wakacjach, na kempingu – zawsze wtedy, gdy chcesz przygotować pełnowartościowy posiłek.

Rekomendowana cena Multicooker 549 zł. Do produktu dołączona jest książeczka z 27 przepisami na pyszne dania.

  Płyta indukcyjna FLEXI - gotujesz w czym chcesz

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.