Strona główna » Płyta indukcyjna FLEXI – gotujesz w czym chcesz

Płyta indukcyjna FLEXI – gotujesz w czym chcesz

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Płyta indukcyjna Flexi posiada cztery pola grzewcze, jednak dzięki  nowoczesnej konstrukcji i odpowiedniemu rozmieszczeniu cewek indukcyjnych, może być używana jako dowolna kombinacja pól. Można nawet postawić jedno duże naczynie na całej kuchence.

Gotowanie na płycie indukcyjnej jest jednym z najszybszych sposobów przygotowywania potraw. Zgodnie z zasadą działania płyty indukcyjnej, temperatura niezbędna do gotowania generowana jest w dnie naczynia po umieszczeniu go na płycie, dzięki czemu oszczędzamy czas i energię, której nie potrzeba do ogrzania szklanej płyty, jak to ma miejsce w przypadku standardowych płyt ceramicznych. Ponadto, po zdjęciu naczynia z płyty, grzanie ustaje, a sama płyta pozostaje chłodna i bezpieczna.
Płyta indukcyjna Flexi posiada cztery pola grzewcze, jednak dzięki  nowoczesnej konstrukcji i odpowiedniemu rozmieszczeniu cewek indukcyjnych, może być używana jako dowolna kombinacja pól. Można nawet postawić jedno duże naczynie na całej kuchence. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach lubiących gotować, które szukają nowoczesnych, komfortowych rozwiązań i jednocześnie dużo wymagają od sprzętu AGD.  Płyta FLEXI spełnia wszystkie te wymagania, gwarantując nawet miłośnikom hiszpańskiej kuchni, że zmieszczą na niej specjalną patelnię na paellę.
Płyta posiada wygodny sposób sterowania typu Touch contol, pozwalający na płynną obsługę urządzenia oraz łatwe i szybkie uzyskanie pożądanej temperatury grzania.  Płyta Flexi precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb użytkownika, błyskawicznie reagując na wprowadzone zmiany na panelu sterującym. Funkcja pauza daje możliwość przerwania i powrotu do gotowania. Dodatkowo płyta jest zabezpieczona przez przypadkowym uruchomieniem jej przez dzieci.

Specyfikacja techniczna:
Płyta FHFB 6421 FLEXI
▪ zintegrowany panel sterujący
▪ sterowanie Touch Control FLEXI
▪ funkcja Booster – 4 pola turbo
▪ Multizone
▪ wskaźnik działania pól grzewczych
▪ wskaźnik ciepła resztkowego
▪ elektroniczny detektor obecności i wielkości naczynia
▪ elektroniczny wyłącznik czasowy
▪ zabezpieczenie przed przegrzaniem
▪ zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia przez dzieci
▪ funkcja pauza / powrót do gotowania
▪ szlifowane krawędzie
▪ cena detaliczna: 3699 zł

zdjęcie Franke

  Gotować każdy może - piekarniki automatyczne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.