Strona główna » Mały odkurzacz – wysokość tylko 45 cm

Mały odkurzacz – wysokość tylko 45 cm

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Najnowszy odkurzacz marki Hoover – Freespace, ma jedynie 45 cm wysokości.

Przy tym jest to model o bardzo dużej sile ssania i wysokim poziomie filtracji. To najmniejszy odkurzacz w swojej kategorii na rynku, ale z zaskakująco dużą mocą.

Jego moc reguluje się elektronicznym regulatorem umieszczonym na uchwycie rączki. Natomiast specjalny zawór zamontowany w rękojeści rury pozwala na regulację siły ssania odkurzacza. Model bezworkowy ma siłę ssania 180 W, moc maksymalną 1800 W. W workowych siła ssania 350 W, maksymalna moc 2000 W.
model workowy TFS 5207

Workowy dla tradycjonalistów

Papierowy worek odkurzacza Freespace ma pojemność aż 2,3 litra. Specjalny system zamykania Peel&Seal, zapobiega wydostawaniu się z worka zgromadzonych drobin kurzu. Filtr Hepa znajdujący się w odkurzaczu zatrzymuje najdrobniejsze zanieczyszczenia: pyłki, roztocza czy drobiny kurzu, a nawet dym papierosowy.

model bezworkowy TFS 7184

Bezworkowy efekt cyklonu

W bezworkowych modelach odkurzaczy Freespace, zasysane z dużą siłą powietrze trafia do specjalnej kasety, gdzie jest odwirowywane i oczyszczane z wszelkich drobin. Opróżnienie i ponowne zainstalowanie kasety cyklonowej zajmuje dosłownie chwilę. Filtr Hepa można z łatwością wyjąć i umyć pod wodą.

Zarówno w workowych, jak i bezrowkowych modelach odkurzaczy Freespace, konieczność wymiany worka na kurz lub opróżnienie kasety cyklonowej sygnalizuje specjalna dioda.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania Freespace wyposażono w specjalny parkingowy uchwyt pozwalający na zaczepienie rury podczas przerw w trakcie odkurzania. Bezpieczeństwo podłóg zapewniają trzy kółka powleczone miękką gumą chroniącą przed zarysowaniem powierzchni.

Cena obu modeli 399 zł

zdjęcia Hoover

  Odkurzacz bezworkowy LG w kwiaty

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.