Strona główna » Odkurzacz dla alergików
hoover freemotion

Odkurzacze Hoover Freemotion wyposażono w rączkę typu „Navigator”. Jej kształt zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort (zarówno ramię, jak i nadgarstek pracują w naturalnej pozycji). Wszystkie modele Freemotion, z wyjątkiem TFS 2011, posiadają cztery programy czyszczące, a ich sterowanie odbywa się bezpośrednio z rączki.

O wyborze odkurzacza dla alergików – strażnika czystego powietrza dla alergików

W labiryncie domowych przestrzeni, tam, gdzie zakurzone narożniki i meblowe kaniony często zostają niezauważone, pojawia się on – wierny sprzymierzeniec w walce z alergenami. Odkurzacz dla alergików nie jest już prostym urządzeniem; to wyrafinowana maszyna, której technologiczna precyzja wychwytuje najdrobniejsze cząsteczki niechcianych gości.

Szczotka w odkurzaczu

Wszędobylska szczotka, wyposażona w przeguby o niezwykłej elastyczności, przemierza skryte zakątki z gracją baletnicy. Obrotowa głowica, tańcząca w zgodzie z prawem i lewem, pozwala dotrzeć tam, gdzie kurz uważał się za nieuchwytnego. Ochronna powłoka wokół tej końcówki to nic innego, jak rycerski pancerz, strzegący meblowych twierdz przed niechcianym kontaktem.

„Cyclean” – w otchłani cyklonu

Bezworkowa świątynia czystości, model odkurzacza „Cyclean” od Freemotion, jest niczym stosująca alchemię laboratorium. Tutaj kurz i pył poddawane są izolacji, unika się ich uwolnienia, jakby były to zarazki niepożądanego moru. Zaśkomorowy filtr Hepa, to nic innego jak filar zdrowotności, który czeka, by być oczyszczonym, gotowym ponownie stanąć w obronie jasności powietrza.

„Pureair” oraz „Allergy care” – worek, który jest forteca

Modele „Pureair” i „Allergy Care” z linii Freemotion przeprowadzają niewiarygodny akt filtracji, wręcz trzydziestokrotnie skuteczniejszy niż ich konkurenci w pułapie klasy. Ich worki są niczym sejfy, barykady zbudowane z PureHepa, które nie tylko zatrzymują intruzów w postaci kurzu, ale i wyposażone są w węglowe związki, które rozpraszają armię przykrych zapachów.

  Dobrze oświetlone wnętrze

Odżywione szczotki Miniturbo i Turbobrush

A jednak to szczotki Miniturbo „Alergen Remover” oraz Turbobrush, zaszyte w wnętrzu „Allergy Care”, pełnią rolę mistrzów czystości. Oto narzędzia dedykowane dla alergików, które, niczym strażnicy istotni dla miasta z dywanów, wykładzin i materaców, wyławiają rybki alergenne, nie pozostawiając nawet szczątków dla przyszłych pokoleń.

W zmaganiu się z ciągłą obecnością alergenów, wybór odkurzacza przestaje być kwestią prostoty – to decyzja o życiu bez ciągłej obecności niewidocznych zagrożeń, o wolności od kichania, o odetchnięciu pełną piersią w oazy wnętrz naszych domostw. Gdy powietrze staje się płótnem, maluje na nim obrazy czystości właśnie odkurzacz dla alergików – poeta pustki wśród pyłów, opiekun tkanin i szczelin, strażnik zdrowych oddechów.

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.