Duże, eleganckie Daewoo

Nowość firmy Daewoo Electronics – lodówki COMBO RF-420N

Funkcjonalność i wygoda użytkowania to główne cechy nowych chłodziarko-zamrażarek firmy Daewoo Electronics. Modele lodówek Combo RF-420N o pojemności części chłodniczej 255 l i części mroźniczej 120 l stanowią idealne rozwiązanie dla kilkuosobowych rodzin.

Urządzenia zostały wyposażone w system No Frost, który kontroluje poziom wilgotności w chłodziarce i zamrażarce, a dzięki osuszaniu i wymianie powietrza zapobiega osadzaniu się szronu. System Multi Air Flow w lodówkach Combo RF-420N reguluje obieg powietrza i stabilizuje temperaturę wewnątrz urządzenia.

Elektroniczna kontrola temperatury, okrągły wyświetlacz LED i alarm otwartych drzwi zapewniają wygodę korzystania z lodówek. Bogate wyposażenie wnętrza, różnorodność półek i szuflad oraz możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi pozwalają dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Lodówki Combo marki Daewoo Electronics należą do klasy energetycznej A, zużywają zaledwie 1,05 KWh/24 h. Urządzenia dostępne są w kolorach białym, srebrnym i tytanowym.

Cena 2199 zł (biała) i 2399 zł (srebrna i tytanowa)

Zdjęcie Daewoo

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.