Strona główna » Lodówki LG Side-by-Side z systemem „bez hydraulika”

Lodówki LG Side-by-Side z systemem „bez hydraulika”

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zastosowany w chłodziarko-zamrażarkach LG Side-by-Side system No Plumbing oznacza brak konieczności podłączania lodówki do zewnętrznego zasilania wody. Kostkarka do lodu oraz dozownik pobierają wodę z wewnętrznego zbiornika. Dzięki temu lodówka może stać w dowolnym miejscu.

Dzięki nowemu rozwiązaniu codzienne korzystanie z chłodziarko-zamrażarek stało się wygodniejsze. Rewolucyjny system Bez Hydraulika umożliwia pobieranie wody z wewnętrznego zbiornika lub zwykłej plastikowej butelki bez konieczności podłączenia lodówki do zewnętrznego źródła wody.
Najnowszy model LG GS5162PVMV został dodatkowo wyposażony w Soft-touch Minibar.

Projektanci LG zadbali również o to, aby okresowe rozmrażanie lodówki przestało być problemem. System Total No Frost zapewnia zwielokrotniony przepływ powietrza, powodując jego lepszą dystrybucję, co zapobiega oszronieniu. Wpływa to dodatkowo na stabilizację temperatury i zapewnia optymalny poziom wilgotności, dzięki czemu produkty dłużej zachowują swoją świeżość.
O świeżość przechowywanych owoców i warzyw dba specjalna kratowana pokrywa Moist Balance Crisper, na której osadza się nadmiar wilgoci i odparowuje. Na ryby i mięso przeznaczona jest szuflada Fresh 0 Zone, w której panuje temperatura odpowiednia do ich przechowywania.

Wysoka klasa energetyczna A+ pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla aż o 43 kg, co można porównać do zasadzenia 16 sosen. Dodatkowym elementem pozwalającym znacznie zredukować zużycie energii, a także zapobiec niepotrzebnemu ocieplaniu wnętrza jest zamontowane wewnętrzne oświetlenie LED.

Ceny najnowszych modeli lodówek Side-by-side z systemem Bez Hydraulika:
Model LG- GS5162PVMV – 7699 zł
Model LG – GS5163PVMV – 6799 zł

zdjęcia LG

  Chłodziarko-zamrażarki Bosch SmartCool – ochrona żywności i środowiska

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.