Strona główna » Leć na wycieczkę w ramach nagrody !

Leć na wycieczkę w ramach nagrody !

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Marzysz o wycieczce do jednej z artystycznych stolic Europy? Pełen kontrastów, wielonarodowy Londyn, barwna Barcelona, zachwycający  Paryż a może Mediolan lub Berlin? 

Zelmer – czołowy producent sprzętu AGD w Polsce przygotował dla swoich klientów specjalną promocję z okazji 60 lat swojej obecności na rynku. Tylko teraz możesz wygrać niezapomniany weekend dla dwóch osób w wybranej z europejskich stolic. Ale to nie wszystko. Zelmer przygotował aż 648 nagród, w tym urządzenia AGD z jubileuszowej, limitowanej kolekcji inspirowanej ponadczasowym modernizmem. Odważnie połączone intensywne barwy: słoneczna żółć, intensywna czerwień i granat ożywiają sprzęty domowe i nadają im świeżego, zabawnego charakteru. Do wygrania również pojemne , przyciągające uwagę walizki dla dwojga, które na pewno nie zaginą na taśmie na lotnisku. W każdym tygodniu dla pierwszych 100 osób przygotowano unikatowe magnesy na lodówkę. By wziąć udział w akcji wystarczy zakupić dowolne urządzenie Zelmer i zaproponować hasło promujące markę.
Z promocji może skorzystać każdy kto w okresie od 16 Sierpnia do 25 Września b.r dokona zakupu dowolnego produktu marki Zelmer, zachowa paragon i wyśle SMS na numer 7043 (koszt 1 SMS-a to 0,62zł z VAT), w którym w ciekawy sposób poleci sprzęt Zelmer. SMS należy wysłać wg wzoru: Zelmer.Twójtekstrekomendujący (max. 160 znaków).

  Kuchenne drobiazgi, czyli obieraczki, temperówki, deseczki...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.