Strona główna » Lodówka Fresh Frost Free – nie trzeba rozmrażać, a produkty są dłużej świeże

Lodówka Fresh Frost Free – nie trzeba rozmrażać, a produkty są dłużej świeże

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe chłodziarko-zamrażarki FreshFrostFree™ marki Electrolux zachowują dłużej świeżość produktów spożywczych. Najnowsza technologia TwinTech™ sprawia, że żywność przechowywana jest w optymalnych warunkach. Specjalny filtr zapachowy oraz system cyrkulacji powietrza w dwóch, całkowicie niezależnych od siebie komorach chłodziarko-zamrażarki, gwarantuje właściwe nawilżenie powietrza.

W chłodziarkach znajduje się również specjalna szuflada NaturaFresh™ do przechowywania mięsa i ryb. Szuflada pomaga zachować naturalną swieżość produktów mięsnych nawet do trzech razy dłużej, niż w standardowych chłodziarkach. Chłodziarko-zamrażarki FreshFrostFree™ są również energooszczędne, mają klasę energetyczną A+.

Linia nowych chłodziarko-zamrażarek Electrolux FreshFrostFree™ obejmuje standardowe modele FreshFrostFree™, modele FreshFrostFree™ z rozwiązaniem FreeStore™ oraz modele FreshFrostFree z obiegiem MultiFlow. Urządzenia dostępne są w sklepach od kwietnia 2010 w cenie od 2199 zł do 3499 zł (w zależności od modelu).

Chłodziarko-zamrażarki Electrolux FreshFrostFree podstawowe cechy:
• Obieg powietrza Multiflow: utrzymuje stałą, optymalną temperaturę chłodzenia na każdej wysokości chłodziarki. Niezależnie od wyboru półki, produkty przechowywane w chłodziarce pozostają tak samo długo świeże.
• Filtr TasteGuard: filtr powietrza, który zapobiega przenikaniu zapachów produktów przechowywanych w chłodziarce.
• Szuflada NaturaFresh™: specjalna szuflada chłodziarki do przechowywania łatwo psujących się produktów (takich jak ryby, mięso) w obniżonej temperaturze 0°C, pozwala zachować ich naturalną świeżość nawet trzykrotnie dłużej.
• Bezszronowy system FreshFrostFree: chłodziarko-zamrażarek Electrolux Fresh FrostFree nie trzeba rozmrażać, a zaoszczędzony dzięki temu czas można wykorzystać na ciekawsze zajęcia.
• Funkcja szybkiego chłodzenia QuickChill™: pozwala schładzać napoje o 40% szybciej.
• Większa pojemność SpacePlus: Większa i bardziej elastyczna przestrzeń do przechowywania produktów.
• Energooszczędność: klasa energetyczna A+, opcja redukcji zużycia energii. Funkcje ECO & HOLIDAY zapewniają optymalne działanie, zmniejszając zużycie energii na co dzień (ECO) i w czasie wakacji (HOLIDAY), kiedy chłodziarko-zamrażarka nie jest używana.
• Technologia TwinTech™: Komora chłodziarki i komora zamrażarki są całkowicie niezależne od siebie, mają dwa oddzielne systemy cyrkulacji powietrza.
• Panel sterowania z dużym wyświetlaczem LCD: Panel sterowania na wysokości wzroku pozwala w łatwy, intuicyjny sposób wybrać ustawienia tak, aby zwiększyć wydajność chłodziarko-zamrażarki i zapewnić kontrolę optymalnej temperatury.

  Nowa seria chłodziarko-zamrażarek glassDoor

zdjęcia Electrolux

www.electrolux.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.