Strona główna » Nowy ekspres do kawy NESCAFÉ

Nowy ekspres do kawy NESCAFÉ

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowy ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo to design’erski sprzęt domowy. Ma zaskakujący kształt i nowoczesne rozwiązania techniczne. Został wyróżniony międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie!

Będzie świetnie prezentował się nie tylko w kuchenni, ale i na półce w salonie. Dodatkową zaletą ekspresu jest podświetlenie miejsca na filiżankę diodami LED. Efekt ten wzmacnia umieszczony z tyłu ekspresu zbiornik na wodę, przez którą przenikają smugi światła.

W ekspresie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo zastosowano ciśnienie o mocy 15 barów, dzięki któremu kawa zawsze się uda. Szybko i łatwo można otrzymać zarówno gorący, jak i zimny napój. Regulowana wysokość podstawki pozwala przygotować kawę w filiżance, kubku lub szklance o dowolnej wielkości. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Do wyboru jest 11 różnych rodzajów kaw: aromatyczną Caffè Lungo, intensywną Espresso, Espresso Intenso z jeszcze mocniejszym charakterem, włoską Cappuccino i jej letnią wersję Cappuccino Ice, trójwarstwową Latte Macchiato i jej nową wersję bez cukru Latte Macchiato Unsweetened, delikatną Aroma, a do tego pyszną czekoladę.
Teraz do tego zestawu dołączyły 3 nowe kawy: Mocha będąca idealnym połączeniem aromatycznego espresso, mleka i gorącej czekolady, esencja włoskiego espresso czyli Espresso Ristretto (do jego zaparzenia używamy tylko 40 ml wody!) oraz Espresso Cortado – mocne espresso z delikatną, mleczną pianką. Nowe kawy oraz Latte Macchiato bez dodatku cukru dostępne są tylko w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl

Nowoczesny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo jest w dwóch kolorach: metalicznym czerwonym i grafitowym.

Ekspresy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo można kupić w sklepach RTV m.in. Saturn, Mediamarkt, RTV Euro AGD, Auchan i Makro.

Sugerowana cena nowego ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo to ok. 650 zł.

  Urządzamy pokój dzienny - 17 metrowy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.