Strona główna » Nowa seria chłodziarko-zamrażarek glassDoor

Nowa seria chłodziarko-zamrażarek glassDoor

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe chłodziarko-zamrażarki glassDoor marki Siemens maja piękne szklane drzwi w eleganckich barwach. Te nowoczesne lodówki podkreślają piękno kuchni, a przy tym są  funkcjonalne i dbają o komfort ich użytkowania.

O tym, że szkło może być idealnym materiałem wykończeniowym chłodziarko-zamrażarki przekonuje marka Siemens, osłaniając jej drzwi lustrzaną powłoką. Delikatne w wyglądzie jest jednocześnie odporne na wszelkie działania mechaniczne, w tym także na stłuczenia. Będące osłoną kolorów: czarnego, białego i tytanowego, wydobywa z nich jeszcze większą głębię.

Innowacje w parze z szybkością
Jednym z rozwiązań, które przynoszą optymalne rozwiązania przechowywania żywności jest hydroFresh Box. Specjalna szuflada powstała z myślą o przedłużeniu świeżości owoców i warzyw nawet do dwóch razy dłużej. Dzięki możliwości regulowania poziomu wilgotności, zapewniamy najodpowiedniejszą temperaturę  dla przechowywanych produktów. Sekretem lepszej cyrkulacji i dopływu powietrza z każdej strony, jest pofałdowane dno szuflady hydroFresh. Nietypowy kształt komory oraz suwak wilgoci, pozwalają zatrzymać w warzywach i owocach to, co najlepsze – smak, wartości odżywcze i świeży wygląd. Podobnymi założeniami kierowali się inżynierowie marki Siemens, opracowując coolBox – pojemnik z temperaturą od 2 do 3oC niższą od panującej w pozostałej części urządzenia. Gwarantujący strefę większego chłodu, coolBox jest idealnym miejscem do przechowywania świeżego mięsa i ryb, a więc produktów często najbardziej aromatycznych. Chłodziarko-zamrażarki glassDoor to także sposób na optymalne mrożenie i chłodzenie. Funkcja supermrożenia sprawia, że przy zamrażaniu świeżej żywności nie wzrasta temperatura w zamrażarce, zaś za szybsze schłodzenie nowych produktów odpowiada funkcja superchłodzenie, którą należy włączyć przy wkładaniu do chłodziarki większych zakupów. Dzięki niej temperatura we wnętrzu zostanie obniżona o 2oC, tak by nowa zawartość urządzenia była schłodzona jeszcze szybciej. Wszystkimi innowacyjnymi rozwiązaniami, w jakie wyposażone zostały chłodziarki-zamrażarki glassDoor, można sterować za pomocą dotykowego panelu touchControl.

Chłodziarko-zamrażarki z serii glassDoor:                       
o Poj. 285 l
o W185xS60xG64
o hydroFresh
o coolBoxo touchControl
o noFrost
o A++
o Cena: 5889 zł

  Urządzamy kuchnię - co obok czego postawić

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.