Ładna ściana, czyli gładź dobrze wybrana

Do wyboru mamy gotową gładź szpachlową lub w proszku. Główną zaletą tej pierwszej gładzi jest oszczędność czasu. Jest ona gotowa do użycia już po otwarciu (zarówno na ściany jak i płyty gipsowe). Zyskujemy około 20 minut, które zajęłoby nam przygotowanie  mieszanki by osiągnąć właściwą konsystencję.

Gotowa gładź szpachlowa NIDA PRO jest fabrycznie rozrobiona, dzięki czemu producent zapewnia prawidłową konsystencję mieszanki. Unikniemy unoszącego się pyłu w powietrzu podczas przygotowywania, dzięki czemu zaoszczędzimy czas przy sprzątaniu po remoncie.
Kolejną zaletą jest oszczędność materiału, ponieważ niewykorzystaną masę możemy spokojnie pozostawić w zamkniętym wiaderku na drugi dzień. Nie jest to możliwe w przypadku gładzi, którą przygotowujemy sami- niewykorzystaną część należy wyrzucić.
Gładź szpachlowa w proszku ma jednak swoje zalety. Własnoręcznie przygotowując masę oszczędzimy część funduszy. Szczególnie polecana gładź NIDA Gładka jest około 30 % tańsza niż masa gotowa NIDA PRO.
Jak mówią „Czas to pieniądz”, jednak dzięki asortymentowi firmy Siniat klient sam ma możliwość wyboru oszczędności czasu lub pieniędzy.

Więcej informacji i produktów

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.