Strona główna » Ładna ściana, czyli gładź dobrze wybrana

Ładna ściana, czyli gładź dobrze wybrana

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Do wyboru mamy gotową gładź szpachlową lub w proszku. Główną zaletą tej pierwszej gładzi jest oszczędność czasu. Jest ona gotowa do użycia już po otwarciu (zarówno na ściany jak i płyty gipsowe). Zyskujemy około 20 minut, które zajęłoby nam przygotowanie  mieszanki by osiągnąć właściwą konsystencję.

Gotowa gładź szpachlowa NIDA PRO jest fabrycznie rozrobiona, dzięki czemu producent zapewnia prawidłową konsystencję mieszanki. Unikniemy unoszącego się pyłu w powietrzu podczas przygotowywania, dzięki czemu zaoszczędzimy czas przy sprzątaniu po remoncie.
Kolejną zaletą jest oszczędność materiału, ponieważ niewykorzystaną masę możemy spokojnie pozostawić w zamkniętym wiaderku na drugi dzień. Nie jest to możliwe w przypadku gładzi, którą przygotowujemy sami- niewykorzystaną część należy wyrzucić.
Gładź szpachlowa w proszku ma jednak swoje zalety. Własnoręcznie przygotowując masę oszczędzimy część funduszy. Szczególnie polecana gładź NIDA Gładka jest około 30 % tańsza niż masa gotowa NIDA PRO.
Jak mówią „Czas to pieniądz”, jednak dzięki asortymentowi firmy Siniat klient sam ma możliwość wyboru oszczędności czasu lub pieniędzy.

Więcej informacji i produktów

  Szare jest modne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.