Strona główna » Szare jest modne

Szare jest modne

przez pytanieomieszkanie

Szary jest barwą powstałą z połączenia bieli i czerni, co sprawia, że paleta jego odcieni jest bardzo bogata. Szarość gołębia, grafitowa, stalowa czy srebrna to tylko kilka przykładów szerokich możliwości.

Szary to król tła, ponieważ tworzy bezpieczne odniesienie dla innych barw świetnie podkreślając ich intensywność. Jako kolor wiodący wykorzystywany jest we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych o charakterze industrialnym.
Kolor szary dzięki swoim właściwościom wprowadza do pomieszczenia równowagę. Tworzy też optyczne wrażenie większej przestrzeni. Doskonale współgra z pastelami np. różem, błękitem czy zielenią, ale jest również idealnym partnerem dla barw intensywnych np. burgundowego czy ciemnego fioletu.

Jaśniejsze odcienie szarości są niezastąpione, gdy we wnętrzach znajdują się białe lub stalowe elementy wyposażenia. Gdy wprowadzimy szarośc do mieszkania, w efekcie urządzimy spokojne wnętrza.

Feelings Interior Paint marki Tikkurila jest wodorozcieńczalną, zmywalną farbą akrylową o doskonałych właściwościach kryjących. Produkt nadaje malowanej powierzchni matowe wykończenie. Karta kolorów Tikkurila Symphony to ponad 2000 barw.

Stopień połysku mat
Kolorystyka biały + pełna gama kolorów Tikkurila Symphony
Wydajność ok. 10 – 12 m2 / l
Opakowania 0,9 l, 2,7 l, 9 l
Cena brutto 47 zł / 0,9 litra (baza A)

Zdjęcia Tikkurila

  Jakie kolory do siebie pasują; gotowe zestawienia farb Beckers

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.