Strona główna » Kuchenne kombinacje, czyli modułowe płyty do gotowania

Kuchenne kombinacje, czyli modułowe płyty do gotowania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Trzy nowe płyty modułowe marki Mastercook – indukcyjna, gazowa i ceramiczna, można dowolnie ze sobą zestawiać, ale mogą też działać osobno. Dobry pomysł do małej kuchni lub dla osób, które lubią gotować i na różnych płytach.

Płyty modułowe marki Mastercook stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy w kuchni cenią zarówno gotowanie z użyciem gazu, jak i energii elektrycznej. Sterowana dotykowo płyta indukcyjna ID32S posiada dwa pola grzejne o średnicy 18 cm, wyposażone w funkcję Booster. Dzięki niej możliwy jest natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy grzania i ekspresowe podgrzanie np. dużego garnka z zupą. Urządzenie wyposażone jest również w minutnik sterujący czasem pracy wybranego pola i funkcję blokady panelu sterowania.

Do miłośników tradycyjnego gotowania na gazie adresowana jest płyta gazowa GCF32SI. Urządzenie posiada dwa palniki, osadzone na czarnej tafli ze szkła hartowanego. Łatwą i bezpieczną obsługę płyty gwarantują automatyczne zapalacze palników w pokrętłach oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Zestaw uzupełnienia płyta ceramiczna C5D32 S z dwoma polami grzejnymi – jednym o podwójnej średnicy i drugim mniejszym. Zastosowana w niej funkcja High Light sprawia, że pola nagrzewają się do żądanej temperatury w ciągu kilku sekund, a 9 poziomów mocy pozwala użytkować płytę w sposób maksymalnie wydajny.

Każda z trzech nowych płyt modułowych marki Mastercook posiada własny panel sterowania, dlatego może być dowolnie zestawiana z innymi lub użytkowana zupełnie niezależnie.

zdjęcie Mastecook

  Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.