Strona główna » Kąpiel w drewnie, czyli wolno stojąca wanna Aura

Kąpiel w drewnie, czyli wolno stojąca wanna Aura

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Idealnie wyprofilowana, w rozmiarze 190×100 cm zapewni komfort podczas kąpieli nawet najbardziej wymagającym miłośnikom wodnych rozkoszy. Z najbardziej rozbudowaną wersją systemu hydromasażu posiada 14 dysz do masażu.

Można dokupić drewniana osłonę.

Ozonator zwiększa efektywność masażu perełkowego poprzez ozonowanie powietrza. Ozon przynosi wspaniałe efekty w usuwaniu rozstępów, cellulitu i zmarszczek. Dotlenia skórę i poprawia jej koloryt. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznej dezynfekcji, która zapewnia wannie higienę i ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jej łatwa obsługa ogranicza się jedynie do uzupełniania płynu dezynfekującego w zbiorniku, którego zawartość wystarcza na około 4 procesy i włączenie odpowiedniego przycisku. Z niższym systemem automatyczna dezynfekcja montowana jest opcjonalnie.

Dodatkowe funkcje AURY to podgrzewacz wody, programowanie natężenia i czasu masażu, oświetlenie podwodne, czujnik temperatury i poziomu wody, ciekłokrystaliczny wyświetlacz funkcji, a także praktyczny, wodoodporny, zdalnie sterowany pilot.

AURA z takim hydromasażem kosztuje 21 126 zł, ale za wannę z najprostszym systemem
zapłacimy 6 595 zł.

Nowa wanna POOLSPY dostępna jest także w wersji bez hydromasażu – kosztuje 3042 zł.

  Łazienka - domowe SPA i olejki aromatyczne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.