Strona główna » Farba, która chroni przed pleśnią i grzybami

Farba, która chroni przed pleśnią i grzybami

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Bioni Nature to oparta na nanotechnologii farba wewnętrzna, która gwarantuje skuteczną ochronę przed pleśnią i grzybami.

Nadmierna wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą w pomieszczeniach stanowią idealnie środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów na ścianach.

Warto więc użyć specjalnej farby, szczególnie gdy w domu mieszkają osoby uczulone na grzyby i pleśń.

Formuła Bioni Nature bazuje na unikatowej kombinacji nowoczesnych nano-wypełniaczy, opracowanych w oparciu o cząsteczki nano-srebra. Dzięki temu powłoka farby gwarantuje trwałą i skuteczną ochronę przed grzybami i pleśnią. Ze względu na swoje właściwości farba szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Poza wnętrzami mieszkalnymi polecana jest ona do miejsc, w których wymagane jest zachowanie podwyższonych standardów higieny, a więc hoteli, ośrodków SPA, czy zakładów produkujących wyroby spożywcze.

Farba Bioni Nature jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Nie emituje szkodliwych związków, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi w TUV Product und Environment Test Institute w Kolonii i przyznaniem jej certyfikatu TUV. Ponadto farba nie zawiera rozpuszczalników, zmiękczaczy, biocydów ani środków bakteriobójczych.

Bioni Nature dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od potrzeb klienta produkt oferowany jest w opakowaniach 5 i 10 litrowych. Litr farby pozwala na pomalowanie ok. 7 m² powierzchni.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Bioni CS jest firma B.M. Polska.

– Cena: od 85,40 zł / litr

Zdjęcia: Bioni CS

  Tynk jak beton - industrialne wykończenie ścian

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.