Tynk jak beton – industrialne wykończenie ścian

Aranżacje w stylu przemysłowym, tzw. industrialne to surowe, lecz jednocześnie ekskluzywne wnętrza. Powstają z odpowiedniego połączenia stali, szkła i betonu.

Ciekawy efekt można osiągnąć pokrywając ściany tynkiem imitującym beton (robiony na bazie naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego), np. firmy Camaleo – producenta farb i tynków dekoracyjnych

Praktyczne i estetyczne rozwiązania architektoniczne szczególnie przypadną do gustu zwolennikom minimalizmu, ładu i porządku. Brak niepotrzebnych ozdób, chłodna kolorystyka oraz specyfika kombinacji betonu, szkła i stali doskonale pasuje do nowoczesnych, dużych przestrzeni. – Pomysłowym urozmaiceniem surowych powierzchni ścian  może być wkomponowanie w nie paneli dekoracyjnych 3D – podpowiada Mariusz Gradkowski z Cameleo – Dopasowane kolorystycznie i pod kątem wzorów nadadzą pomieszczeniu niezwykły klimat, łączący funkcjonalność z luksusem. Trójwymiarowe elementy na ścianach sprawią jednocześnie, że  zimne wnętrze nabierze znacznie więcej życia.

zdjęcia Cameleo

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.