Strona główna » Tynk jak beton – industrialne wykończenie ścian

Tynk jak beton – industrialne wykończenie ścian

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Aranżacje w stylu przemysłowym, tzw. industrialne to surowe, lecz jednocześnie ekskluzywne wnętrza. Powstają z odpowiedniego połączenia stali, szkła i betonu.

Ciekawy efekt można osiągnąć pokrywając ściany tynkiem imitującym beton (robiony na bazie naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego), np. firmy Camaleo – producenta farb i tynków dekoracyjnych

Praktyczne i estetyczne rozwiązania architektoniczne szczególnie przypadną do gustu zwolennikom minimalizmu, ładu i porządku. Brak niepotrzebnych ozdób, chłodna kolorystyka oraz specyfika kombinacji betonu, szkła i stali doskonale pasuje do nowoczesnych, dużych przestrzeni. – Pomysłowym urozmaiceniem surowych powierzchni ścian może być wkomponowanie w nie paneli dekoracyjnych 3D – podpowiada Mariusz Gradkowski z Cameleo – Dopasowane kolorystycznie i pod kątem wzorów nadadzą pomieszczeniu niezwykły klimat, łączący funkcjonalność z luksusem. Trójwymiarowe elementy na ścianach sprawią jednocześnie, że zimne wnętrze nabierze znacznie więcej życia.

zdjęcia Cameleo

  Umywalki ceramiczne do loftów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.