Strona główna » Szklane drzwi w mieszkaniu – według projektu

Szklane drzwi w mieszkaniu – według projektu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Możliwość stworzenia indywidualnego projektu drzwi to propozycja firmy Villa Glass Studio, producenta szkła architektonicznego oraz szklanych dodatków. Można kupić szklane, malowane drzwi wewnętrzne z dekoracją według własnego projektu.

Produkcja przebiega pod okiem artysty plastyka. Przygotowuje kilka rysunkowych projektów, z których klient wybiera jeden, najbardziej pasujący. Projekt zostaje przeniesiony na szklaną taflę.

Istotnym elementem całości procesu jest formowanie szkła. Ten sam artysta własnoręcznie formuje taflę dbając o odpowiedni dobór i proporcje kolorów. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu fusingu – metody formowania szkła, która pozwala na stworzenie niemal każdego wzoru i uzyskanie dowolnej barwy.
Klient może też zgłosić się do Villa Glass Studio z własnym projektem. Po konsultacji ze specjalistą i ocenie możliwości wykonania propozycja jest modyfikowana lub od razu rusza do produkcji.

Stworzone dzięki wyjątkowej metodzie drzwi, kabiny prysznicowe czy luksfery własnego projektu bedą zdobić wnętrza.
Dane techniczne:
– szkło hartowane
– formowane metodą fusingu
– wzór i kolor – do wyboru z palety wzorów lub na zamówienie
– możliwość stworzenia drzwi własnego projektu
– wymiary: szerokość do 220 cm
– gwarancja 24 m-ce
cena: – modele standardowe – szer 70 cm – 2500 zł netto, 80 lub 90 cm – 3000 zł netto (cena nie zawiera okuć)  – modele niestandardowe – w zależności od wymiarów i wzoru

zdjęcia Villa Glass Studio

  Więcej niż klamki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.