Farba, którą można myć

Farba Regal® Matte Finish 221 marki Benjamin Moore to lateksowo-akrylowa farba przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń, która wykorzystuje tzw. technologię ceramiczną. Zawarte w farbie naturalne drobiny ceramiczne skutecznie chronią pomalowaną powierzchnię przed wnikaniem zabrudzeń, a uzyskana powłoka jest trwała i odporna na ścieranie i zmywanie.

Codzienne plamy i zachlapania można usunąć przy użyciu wody z mydłem – farba nie traci koloru ani połysku. Dzięki tym walorom Regal Matte® Finish 221 idealnie sprawdzi się we wnętrzach intensywnie eksploatowanych takich jak: pokój dzienny, pokój dziecięcy, korytarz czy kuchnia. Farba posiada dużą siłę krycia, co sprawia, że nadaje się do malowania ścian i sufitów również o nierównej strukturze.

Podczas pierwszego odnawiania wnętrz zaleca się użycie podkładu FRESH START® Primer 023 lub Super Hide 284.

Farba Regal® Matte Finish 221 daje jedwabiście matowe wykończenie. Do wyboru jest 11000 kolorów. Ponadto, na indywidualne życzenie klienta może zostać przygotowany kolor farby idealnie odpowiadający jego oczekiwaniom. W zależności od potrzeb użytkownika farba dostępna jest w 4 rodzajach opakowań o pojemności odpowiednio: 0,48 l, 0,95 l, 3,78 l, i 18,9 l.

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

– Wydajność: ok. 12 m2/l.
– Cena: od 57 zł za 1 l
– Opakowania: 0,48 l, 0.95 l, 3.78 l, 18,9 l

Zdjęcie Benjamin Moore

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.