Strona główna » Czerwone i czarne panele prysznicowe

Czerwone i czarne panele prysznicowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Panele prysznicowe Fiord i Red firmy Kuchinox z pewnością zainteresują osoby, które cenią nowoczesność i klasyczną formę. Do wyboru czarny panel z błyszczącymi elementami lub intensywnie czerwony.

Oprócz ładnej formy i oryginalnych kolorów panel Fiord jest funkcjonalny i bogato wyposażony. Posiada 6 dysz do hydromasażu, okrągłą jednofunkcyjną wylewkę górną o dużej powierzchni oraz trzyfunkcyjną słuchawkę ręczną z funkcją stop, która oszczędza wodę. Bateria termostatyczna chroni przed wahaniami temperatury wody, a aluminiowa maskownica czyni panel lekkim i łatwym w montażu. Panel Fiord daje możliwości montażu narożnego lub ściennego.
Wymiary Fiord 150 x 23 cm.
Dla miłośników mocnych akcentów firma Kuchinox wprowadziła do oferty designerski, aluminiowy panel prysznicowy Red. Zwolennicy oryginalnych aranżacji łazienkowych docenią w nim wielofunkcyjność połączoną z nowoczesnym charakterem i ognistym wyglądem. Poza jednofunkcyjną górną tarczą prysznicową Red posiada pięć wmontowanych diagonalnie dysz do hydromasażu oraz trzyfunkcyjną słuchawkę ręczną z funkcją „stop”, czyli funkcją oszczędzania wody. Idealny do ściennego montażu, posiada baterię termostatyczną, która ustrzeże nas przed nagłymi zmianami temperatury wody.
Wymiary Red: 200 x 17,5 cm. Cena obu paneli to ok. 800 zł szt.
www.kuchinox.pl

  Drzwi do kabiny we wnęce

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.