Strona główna » Baterie eko – zużywasz 50 % mniej wody

Baterie eko – zużywasz 50 % mniej wody

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ogranicznik wody redukuje wypływ wody o ok. 50%, termostaty obniżają zużycie wody i energii. Przycisk KLUDI Quick Stop pozwala ustawić ściśle określoną ilość wody. To wszystko by zużywać mniej wody!

Najnowsze osiągnięcia firmy Kludi to innowacyjny perlator S-POINTER ECO. Pozwala regulować kąt strumienia wypływającego z wylewki w zakresie 10°, a także – dzięki wbudowanemu ogranicznikowi wody – redukuje wypływ wody o ok. 50%, do 7 litrów na minutę. W S-POINTER ECO wyposażone są baterie umywalkowe i bidetowe serii KLUDI O-CEAN, KLUDI ZENTA i KLUDI OBJEKTA MIX NEW.

Warto zwrócić uwagę, że wiele modeli kuchennych, umywalkowych i bidetowych KLUDI ma klasę przepływu Z. To oznacza, że z wylewki wypływa maksymalnie 9 litrów wody na minutę. Niemal w każdej serii łazienkowej oferowane są baterie termostatyczne obniżające zużycie wody i energii. Za sprawą głowicy termostatycznej umożliwiają one ustawienie temperatury wody i utrzymanie jej na żądanym poziomie. Dodatkowo wybrane modele termostatyczne wyposażone są w ogranicznik zużycia wody do 50%.
Ciekawym produktem do zastosowania w kuchni jest KLUDI QUICK STOP (na zdjęciu). Po naciśnięciu specjalnego przycisku połączonego z baterią kuchenną z wylewki popłynie tylko ściśle określona ilość wody. Z kolei bateria kuchenna KLUDI NEW WAVES wyposażona jest w system Swing & Stop, który umożliwia zamknięcie wypływu wody nawet łokciem – poprzez obrót całego korpusu baterii.

Ceny: bateria Kludi O-Cean 485 zł; New Wave 1807 zł; przycisk Quick Stop 845 zł

zdjęcia Kludi

  Kupujemy panel prysznicowy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.