Strona główna » Bardzo ciche, ozdobne wentylatory

Bardzo ciche, ozdobne wentylatory

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wentylatory łazienkowe i kuchenne Zehnder różnią się rozmiarami, kształtem i wydajnością. Ale jedno jest dla nich wspólne – są funkcjonalne, mają oryginalny design i są bardzo ciche.

Kwestia wentylacji jest szczególnie ważna w kuchni i łazience – specjalnie z myślą o tych pomieszczeniach  wprowadzono na rynek serię wentylatorów łazienkowych i kuchennych Zehnder Affresco.

Seria obejmuje pięć modeli wentylatorów Zehnder Affresco: Wave, Cubic, Quatro, Solar, Blip Blip. Ich osłony są w wersjach chrom błyszczący, chrom szczotkowany lub szkło matowe. Stanowią dekoracyjny akcent we wnętrzu. Modele Zehnder Affresco: Cubic, Quatro i Solar łączą funkcję wentylatora z oświetleniem (40 lub 60 W). Cubic i Quatro montuje się na ścienie, Solar na suficie.

Wentylatory Zehnder Affresco są wyposażone w timer (z zakresem 2-30 min), którego warunkiem działania jest stałe zasilanie. Wentylator uruchamiany jest włącznikiem bezpośrednim lub włącznikiem oświetlenia. Model Zehnder Affresco Blip Blip jako jedyny nie ma timera. 
Model Zehnder Unity jest najcichszym na rynku wentylatorem łazienkowym – emituje hałas na poziomie max. 14 dB(A), a przy tym jest niezwykle energooszczędny – zużywa tylko 5,5 W energii. Z kolei model Zehnder Halo to ekskluzywny wentylator prysznicowy z oświetleniem – oferowany jako kompletny zestaw, opcjonalnie z chromowaną nakładką i/lub wyłącznikiem czasowym.

Ceny od 288 do ok. 400 zł w zależności od modelu www.zehnder.pl

zdjęcia Zehnder

  Nowe meble, czyli ułóż Domino w łazience

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.