Strona główna » Grzejnik z oświetleniem – Mango Light

Linia Design to luksusowe grzejniki o interesujących formach, które nadają wnętrzu elegancji. Znajdziemy tu między innymi ciekawy grzejnik Elit, którego konstrukcja oparta jest na jednym ozdobnym kolektorze, harmonijny, o idealnych proporcjach grzejnik Libra, przypominający ramę obrazu grzejnik Rama czy wreszcie dekoracyjny, wyposażony w ażurową kratkę grzejnik Royal.

Podświetlany grzejnik firmy Enix – Mango Light

Ten model doskonale komponuje się z całą kolekcją, perfekcyjnie łącząc w sobie funkcjonalność i estetykę.
Pionowy grzejnik o lekko zaokrąglonych krawędziach w żywej, czerwonej tonacji, wyposażony został w niewielkie lampki umieszczone w jego górnej części. Padające w dół refleksy światła podkreślają walory wzornicze grzejnika. Grzejnik ma trzy diody LED, każda o mocy 1,2 W. Mango Light można zamówić we różnych kolorach z palety firmy Enix. Może mieć wysokość do 200 cm.

Mango Light stwarza w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę; subtelne oświetlenie idealnie komponuje się z zapaloną w salonie nastrojową lampką bądź świecą, a czerwona barwa urządzenia wyraźnie wyróżnia się na tle kontrastujących z nią kolorów mebli, ścian i elementów ozdobnych. Inspiruje i zachwyca delikatną formą, wprowadza do wnętrz niebanalne rozwiązania aranżacyjne.

Grzejnik Mango Light to oryginalna dekoracja holu bądź salonu, doskonała propozycja dla nowoczesnych wnętrz. Grzejnik można zamówić w dowolnym kolorze z palety producenta.

Zdjęcia Enix

  Fototapety - opinie projektantów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.