Wypiekacz do chleba Zelmer

Nic tak nie pobudza do działania o poranku jak aromatyczna kawa i zapach świeżego pieczywa. Czyż nie byłoby miło być obudzonym zapachem chleba rozchodzącym się po mieszkaniu? Taki luksus daje domowy wypiekacz do chleba.

Każdy, niezależnie od swoich umiejętności kulinarnych, może się cieszyć własnymi wypiekami. Nowością na rynku wypiekaczy do chleba jest urządzenie firmy Zelmer, o symbolu BM1000.
Nowość ta charakteryzuje się estetycznym i przemyślanym wzornictwem, przyciski kontrolne i wyświetlacz rozmieszczone w ergonomiczny i funkcjonalny sposób sprawiają, że programowanie urządzenia oraz przygotowanie dowolnego wypieku jest naprawdę łatwe.
Wystarczy wsypać mieszankę mąki, dodać drożdże, wodę i poczekać na gotowy wypiek. Wyposażony w funkcję opóźnionego startu  (timer) wypiekacz daje możliwość zaprogramowania urządzenia wieczorem, by ciepłe pieczywo było gotowe tuż przed naszym śniadaniem.
Trzystopniowa regulacja wielkości wypieku [500, 750, 1000 gram] oraz funkcja przyrumieniania daje pewność, że przygotowany przez nas chleb będzie dobrze wypieczony i odpowiadający naszym upodobaniom. Co ważne wypieki przygotowane w domu nie zawierają konserwantów i sztucznych dodatków, mogą być przygotowywane z rozmaitych mąk (np. orkiszowej dla osób, które nie mogą jeść mąki pszennej), z różnymi dodatkami.
Wypiekacz Zelmer posiada również nieprzywierające foremki do bagietek i bułeczek. Ma też specjalny dozownik dodatków, więc wykonanie wypieku z ziarnami, bakaliami czy innymi smakołykami nie stanowi  żadnego problemu. Wypiekacz dzięki dodatkowym funkcjom ułatwi również zagniatanie ciasta na makaron czy przygotowanie dżemu.
Z wypiekaczem BM1000 każdy może zostać mistrzem kuchni oraz zadbać o zdrowie i poprawę swojej diety.
www.zelmer.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.