Wentylator jak kolumna

przez pytanieomieszkanie

W ofercie firmy elta Polska pojawiła się kolejna nowość. Wentylator kolumnowy elta 9096. Wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym, eleganckim wyglądem.

Uwagę zwraca przede wszystkim jego niespotykany design oraz elegancka obudowa ze stali szlachetnej. Urządzenie wyposażono w nowoczesną technologię naturalnego powiewu wiatru, dzięki czemu przebywanie w pomieszczeniu jest komfortowe, nawet gdy znajdujemy się w pobliżu wentylatora. Jego obsługę ułatwia sterowanie pilotem na podczerwień oraz elektroniczny timer, który w zależności od potrzeb można ustawić na okres 2, 4 lub 8 godzin.

Niewielka waga oraz rozmiary pozwalają na szybkie przestawianie urządzenia do dowolnego pomieszczenia. Wentylator kolumnowy elta 9096 to nowoczesne i bardzo ciche rozwiązanie do biur oraz mieszkań.

Wentylator kolumnowy elta 9096 posiada dwuletnią gwarancję i jest dostępny na polskim rynku w serii limitowanej. Indywidualne zamówienia można składać bezpośrednio u producenta lub poprzez sklep internetowy na www.elta.pl.

Wentylator kolumnowy elta 9096
Moc: 40 W
Wysokość: 120 cm
Sugerowana cena detaliczna: 399 zł

  Grzejnik do małych łazienek; narożny Flexi

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę