Żelazko, które prasuje w każdą strone

Żelazko Siemens Slider S3 ma wielokierunkową stopę zwaną Vario. Dzięki niej prasowanie jest mozliwe w każdą stronę.

Każdemu z nas zdarza się podczas prasowania poprowadzić żelazko po tkaninie do tyłu. Wtedy tworzą się trudne do rozprasowania zagniecenia. Spowodowane to jest tym, że w tradycyjnych żelazkach stopa wykonana jest w formie trójkąta i prasuje tylko w jednym kierunku. Żelazkiem Siemens Slider S3 z wielokierunkową stopą Vario możesz prasować prowadząc je we wszystkie strony. Kształt stopy przypomina łzę z dwoma wierzchołkami. Dodatkowo otwory parowe umieszczone są w dwóch kierunkach. Możesz, więc prasować, prowadząc żelazko do przodu i do tyłu, w prawo i w lewo.

Tytanowa stopa
Tytan to jeden z najdoskonalszych pierwiastków na świecie. Ten lekki i najtwardszy znany na świecie pierwiastek jest niezwykle wytrzymały i odporny na każdą korozję. Dzięki tym właściwościom wykorzystywany jest w przemyśle kosmicznym, lotniczym czy medycznym. Dlatego inżynierowie Siemensa żelazko Slider S3 wyposażyli w stopę Titanium glissee.

Oprócz łatwego prasowania, żelazko ma inne zalety. Nie zdenerwujesz się, gdy w środku dnia pracy zadasz sobie pytanie, czy aby na pewno wyłączyłaś rano żelazko. Specjalna funkcja bezpieczeństwa Auto Shut Off wyłączy je, gdy nie będzie używane przez dłużej niż 30 sekund.

Dodatkowo żelazko posiada blokadę kapania Drip Stop w niskiej temperaturze, wyposażone jest też w system ion-ex, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Dzięki temu w żelazku Slider S3 możesz stosować zwykłą wodę prosto z kranu. Żelazko ma płynną regulację temperatury i pary. Na trudne do zlikwidowania zagniecenia doskonałe jest dodatkowe uderzenie pary o mocy 90g/min. Wygodę prasowania zapewni miękki uchwyt soft-touch.
Podstawowe dane modelu:
– Nazwa produktu: Slider S3 z wielokierunkową stopą Vario
– Symbol: TB46130
– Moc: 2400 W
– Kolor: srebrno-granatowy
– Stopa: titanium glissée
– Sugerowana cena detaliczna: 259 zł

Zdjęcie Siemens

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.