Strona główna » Wanny – koła, trapezy, sześciokąty

Wanny – koła, trapezy, sześciokąty

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nietypowe wanny występujące w innowacyjnych kształtach m.in. sześciokąta, trapezu czy koła idealnie pasują do przestronnych, nowoczesnych łazienek.

Firma Sanplast proponuje wanny w nietypowych kształtach. Można je kupić już za około 2000 zł.
W serii wanien Free Line są modele prostokątne, asymetryczne i symetryczne, ale przede wszystkim owalne, które w połączeniu z jednoelementową obudową doskonale sprawdzają się, jako wanna wolno stojąca. Owalna wanna Free Line WOW/ER (zdjęcie obok) o wymiarach 80×180 cm kosztuje od 2056 zł.
W ramach kolekcji wanien Space Line obok modeli prostokątnych, symetrycznych znajdziemy również wanny o kształtach trapezu, sześciokąta, a także owalne. Owalna wanna Space Line: WOW/SPACE o wymiarach 90×180 cm kosztuje od 2462 zł. Model ten występuje również w wariancie z obudową wykonaną z jednego elementu. Jest to doskonałe rozwiązanie przy wykorzystaniu wanny, jako wolno stojącego elementu w  łazience.
Trapezowa wanna Space Line: WTL(P)/SPACE wymiary 140×180 cm, cena od 2369 zł. Model ten występuje zarówno w wersji lewej, jak i prawej.
Sześciokątna wanna z serii Space Line, W6k/SPACE wymiary 90×190 cm, kosztuje od 1808 zł.
Wanny, które robią duże wrażenie to modele serii Altus. Mają owalny i okrągły kształt oraz dużą przestrzeń wewnątrz wanny. Wanny Altus występują również w wersji LUX wyposażone w relingi ze stali nierdzewnej i 2 zagłówki żelowe. Okrągła wanna Altus, WO-ALT/EX, 170×170 cm, cena od 4351 zł.
Wszystkie nietypowe kształtem wanny firmy Sanplast występują w różnych wariantach wyposażenia oraz z jednym z oferowanych systemów hydromasażu.
Wykonane są z akrylu sanitarnego posiadającego właściwości antypoślizgowe. Materiał ten nie tylko gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury wody podczas kąpieli, ale wykazuje także dużą odporność na przebarwienia, co przedłuża jego trwałość. Wszystkie wanny objęte są 24 miesięczną gwarancją na produkt i 7 letnią gwarancją  na niezmienność barwy akrylu.

  Wanna czy prysznic? Dokonujemy wyboru

zdjęcia Sanplast www.sanplast.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.