Sprzedajesz mieszkanie – zrób dobre zdjęcia, skorzystaj z home stagingu

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie – musisz je dobrze przygotować. Zobaczcie jak ważne są zdjęcia mieszkania do wynajmu lub sprzedaży. Zrób dobre zdjęcia – sprzedaż pójdzie lepiej!

Zdjęcia pokazane powyżej, to zdjęcia z mieszkań przygotowanych do sprzedaży. Właściciele sami robili  zdjęcia – fotografowali wnętrza tak, jak wyglądają na co dzień. A to nie jest dobre podejście do sprawy.

Zostaliśmy zaproszeni do wykonania zdjęć. I, co ważne, nie robiliśmy tych zdjęć lepszej jakości aparatem. Po prostu zanim zaczęliśmy fotografować, najpierw uporządkowaliśmy i przygotowaliśmy do sfotografowania najciekawsze miejsca w mieszkaniu.

Jeśli robicie sami zdjęcie swojej nieruchomości, pamiętajcie, żeby nie było w kadrze zbyt wielu przedmiotów, szczególnie drobiazgów, które odciągają uwagę od tego, co najważniejsze, czyli wyglądu mieszkania. Niewskazane są przede wszystkim rzeczy bardzo osobiste, jak kosmetyki czy  ubrania.

Przyjrzyjcie się zdjęciom powyżej – są ustawione parami – jedno robione przez właścicieli, drugie przez nas.

Pokazujemy też pokój, w którym zrobiliśmy szybką i tanią metamorfozę.
Pokój ucznia został zmieniony w pokój młodego mężczyzny. Duże biurko “wyjechało”, na jego miejsce jest wygodny nowoczesny puf. Szablony na ścianie zniknęły podczas odmalowywania pokoju. Szary kolor ścian pozostał taki sam – ulubiony kolor mieszkańca tego pokoju 🙂

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.