Strona główna » Klasyka: kolekcja drzwi wewnętrznych Vox Classic

Klasyka: kolekcja drzwi wewnętrznych Vox Classic

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Drzwi i Podłogi Vox proponują kolekcję drzwi Vox Classic. Proste wzornictwo i dyskretne, eleganckie zdobienia to nie jedyny atut kolekcji. Poszczególne modele można dostosować do swoich potrzeb i upodobań, dzięki czemu drzwi Vox Classic sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno we wnętrzach, gdzie króluje klasyka, jak i tam, gdzie jest nowoczesny design.

Stonowana elegancja
Tam, gdzie zależy nam na klasycznym, eleganckim wystroju, należytą uwagą trzeba obdarzyć każdy szczegół: kolorystyka i detale ozdobne mają niemałe znaczenie. Doskonałym uzupełnieniem spokojnego, klasycznego wnętrza będą eleganckie drzwi Vox Classic 1, w kolorach prezentowanych w całej kolekcji: białym lub hebanowym. Charakterystyczny pionowy motyw frezowany powtarza się na skrzydle, ościeżnicy i listwie przypodłogowej, pozwalając uzyskać efekt przemyślanej, spójnej aranżacji.

Drzwi do nowoczesności
W nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach doskonale odnajdą się gładkie drzwi Vox Classic 2, pozbawione jakichkolwiek elementów ozdobnych. Prosta forma połączona z bielą lub głębokim hebanem to kwintesencja trendów i jednocześnie dobrego stylu, który opiera się modom i jest ponadczasowy.

Wartość dodana
Dla tych, którzy nie zapominając o dobrym stylu, do aranżacji przestrzeni lubią podchodzić niestandardowo, powstały modele drzwi Vox Classic, których dwie strony różnią się od siebie. Innowacyjne rozwiązanie umożliwia zamontowanie lustra po wąskiej lub szerokiej stronie drzwi, w jednym z wybranych przez siebie modeli. Sypialnia, garderoba, czy pomieszczenia, w których liczy się optyczne powiększenie przestrzeni, zyskują dzięki temu detal, który jest jednocześnie praktyczny i oryginalny.

Drzwi z przeszkleniami

W kolekcji znalazły się także modele, w których klasycznej elegancji dodano uroku i lekkości z pomocą prostych, przeszklonych elementów. Satynowana szyba wpuszcza światło do wnętrza, zachowując jednocześnie intymność. Delikatne pionowe przeszklenie, zastępując frezowany motyw, dodaje drzwiom lekkości.

zdjęcia Drzwi Vox

  Szklane drzwi do mieszkania

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.