Strona główna » Sposób na szybkie mycie okien
Window Vacuum

Mycie okien to czynność niezbędna… niestety. Ściereczki, płyny, miski z wodą, ściągaczki, a czasem i zwitki gazet – bez tego okna nie sa dobrze umyte. Pojawiło się na rynku sprytne urządzenie zwane odkurzaczem do okien (firmy LEIFHEIT).

Window Vacuum to elektryczna ściągaczka, która w prosty i szybki sposób usuwa brud z okien. Wystarczy namydlić okna myjką, która umyje szyby, framugę i dotrze do wszystkich rogów. Następnie przykładamy do tafli okna ssącą ściągaczkę i za jednym pociągnięciem usuwamy wodę z mydlinami oraz suszymy okno. Odkurzaczem Window Vacuum można ściągać wodę nie tylko od góry do dołu, ale także pod różnymi kątami nachylenia, a nawet „do góry nogami”.

Urządzenie jest zawsze czyste, dzięki wyjmowanemu zbiorniczkowi na mydliny. Po zakończeniu mycia okien po prostu wyjmujemy go i myjemy pod bieżącą wodą. Natomiast w trakcie możemy usunąć nadmiar płynu ze zbiorniczka, odblokowując małą zatyczkę.

Dekoracyjna folia okienna

Kolory profili okiennych – moda na 2015 rok

Spis treści porady

Mycie okien dużych i małych

Window Vacuum wyczyści okna praktycznie na każdej wysokości. Okna będące w zasięgu naszych rąk umyjemy, wykorzystując sam odkurzacz, natomiast położone wyżej wyczyścimy z wykorzystaniem rączki przedłużającej, bez potrzeby wchodzenia na krzesło czy drabinkę. Okna umieszczone naprawdę wysoko dosięgniemy dzięki zastosowaniu teleskopowego drążka (może mieć długość nawet 4 m; dostępne 3 różne rozmiary). Odkurzaczem szybko i skutecznie umyjemy duże przeszklenia.

Nie tylko do mycia okien

Odkurzacz Window Vacuum działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi, niezwykle wydajnemu ze względu na wykorzystanie technologii stand by mode, dzięki której 100% mocy uaktywnia się dopiero, kiedy przykładamy końcówkę do tafli szyby.
Window Vacuum to nie tylko odkurzacz do okien – jego zastosowanie jest znacznie szersze.

Z jego pomocą wyczyścimy wszystkie gładkie tafle w domu. Doskonale sprawdzi się podczas czyszczenia luster, kabin prysznicowych czy szafek na wysoki połysk. Każdą z tych powierzchni pozostawiając lśniącą i bez ani jednej smugi za jednym pociągnięciem.
Cena odkurzacza: ok 220 zł
Cena ręcznej myjki 3w1: ok. 50 zł

  Prysznic czy wanna? Oto jest pytanie

TYDZIEŃ CZYSTYCH OKIEN

Tydzień Czystych Okien to zapoczątkowane przez firmę LEIFHEIT wydarzenie, które zagościło w „kalendarzu świąt nietypowych” na stałe. Wszyscy, którzy lubią oglądać świat przez czyste okna, mogą dołączyć do grona celebrujących Tydzień Czystych Okien w dniach 23-29 marca.

To inicjatywa propagująca ideę czystych okien w budynkach, znajdujących się w czystych przestrzeniach. LEIFHEIT chce w ten sposób wpłynąć na poprawę jakości otoczenia, w którym żyjemy. Chce także, by wydarzenie to miało wymiar symboliczny, pokazując najlepsze cechy Polaków, biorących udział w Tygodniu Czystych Okien – ich świadomość i wrażliwość na to, jak wygląda przestrzeń, w której żyją.

Zdjęcia i konsultacja Leifheit

Może Cię zainteresować: