Strona główna » Salon z dużymi przeszkleniami; pomysł na drzwi balkonowe

Salon z dużymi przeszkleniami; pomysł na drzwi balkonowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Drzwi balkonowe podnoszono-przesuwane to dobre roziązanie dla tych, którzy lubią mieszkać ciekawie i dużą wagę przywiązują do przemyślanej aranżacji przestrzeni.

Dodatkowo w produkcji drzwi tego typu, o wiele bardziej niż w przypadku koncepcji klasycznych, stawia się na energooszczędność. Okna z zespoleniami 3-szybowymi (trzy połączone ze sobą tafle szkła) wraz z odpowiednio dobraną grubością ramy otwierają drogę do uzyskania współczynnika przenikania ciepła dla drzwi sosnowych na poziomie Uw=0,9 W/m2K.

Przeszklenia drzwi balkonowych a przestrzeń

Drzwi podnoszono-przesuwane w prosty sposób pozwalają na przeszklenie całej ściany, a co za tym idzie – wpływają na percepcję i optycznie powiększają niewielkie pomieszczenia. Warto docenić także to, że przesuwanie tak dużego skrzydła drzwi jest lekkie, nie sprawi kłopotów nawet dzieciom. Chcąc zabezpieczyć drzwi przed przesuwaniem, po prostu zamykasz klamkę.

Jakość przede wszystkim

Eksperci firmy Sokółka, producenta drzwi i okien drewnianych, podkreślają, że drzwi podnoszono-przesuwane powinny być wykonywane z drewna, które wcześniej zostanie poddane bardzo dokładnej selekcji. Aby do klienta zawsze trafiał produkt najwyższej klasy, konieczne jest staranne suszenie tarcicy, którą wykorzystuje się w trakcie procesu produkcji oraz eliminacja wszelkich niedoskonałości anatomicznych (sęki, zwoje, skręt włókien).

Warto dodać, że przeszklone, podnoszono-przesuwane drzwi są charakterystycznym elementem domów nowoczesnych. Doskonale komponują się z prostą, geometryczną bryłą domu i minimalistyczną estetyką.

Jeśli szukasz drewnianych okien balkonowych, którą pomogą Ci uzyskać spektakularny efekt, dzięki dużym przeszkleniom, sprawdź ofertę firmy Sokółka.

www.sokolka.com.pl

  Wygodna kanapa do salonu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.