Strona główna » Sedes i bedet w kształcie kuli

Sedes i bedet w kształcie kuli

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Złoto, srebro, czerń, barokowy ornament to propozycje kolekcji ceramiki sanitarnej Sfera włoskiej firmy Disegno Ceramica. Oryginalne wykończenia podkreślają kulisty kształt ceramiki i wnoszą do łazienki klimat nowoczesnego przepychu.

Ceramika w kształcie kuli nie dość, że ma ciekawy kształt, to jeszcze proponowana jest w niestandardowych wykończeniach. Umywalkę-kulę, kulistą miskę w.c oraz kulisty bidet można zamówić w wersji  białej oraz z wnętrzem pomalowanym na żółto, zielono lub pomarańczowo. Jednak chyba najbardziej awangardowa wersją Sfery jest kolor czarny.

Do wyboru są cztery kolejne wykończenia Sfery: ceramikę zdobioną od połowy w kolorze złotym, srebrnym oraz czarnym. W ofercie jest też nowy ornament o nazwie barocco – ozdobna dekoracja wykonywana metodą sitodruku.

Umywalka-kula ma wymiary 56x56x45,5 cm, zaś miska w.c. i bidet 55×56,45,5 cm. Do przykrycia miski w.c. jest deska sedesową z systemem cichego domykania. W ofercie znajduje się także ceramiczny stelaż ze zbiornikiem spłukującym i wieszakiem na ręcznik, który pozwala zestawić oba urządzenia sanitarne ze sobą.

Dopłata za nowe wykończenia  wynosi: ok. 290 euro za każdy ceramiczny element w przypadku wersji biało-czarnej oraz 466 euro za wersje biało-srebrną i biało-złotą. Nadruk barocco to dodatkowy koszt w wysokości ok. 320 euro/element.

www.coram.pl

zdjęcia Disegno Ceramica 

  Kolorowe sedesy, blaty, deski...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.