Strona główna » Po prostu klasyczna biel

Po prostu klasyczna biel

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wybierając biel decydujemy się na rozwiązanie, które dobrze komponuje się z różnymi aranżacjami pomieszczeń i innymi kolorami. Ściany w tym kolorze, szczególnie w ciepłych odcieniach białego, sprawiają, że wnętrze staje się przestronne i dodają mu minimalistycznej prostoty.

Cieszynka Klasyczna tobiała farba emulsyjna przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Ta akrylowa, matowa farba jest dedykowana szczególnie osobom, które chcą samodzielnie pomalować ściany.

W Cieszynce Klasycznej wykorzystana została nowoczesna Formuła łatwego malowania – podczas aplikacji farba ma kolor jasno kremowy, dzięki czemu dobrze widać, gdzie została już nałożona. Dzięi temu żadne miejsce nie zostanie pominięte albo pomalowane kilka razy! Natomiast zaraz po wyschnięciu, powierzchnie nabierają barwy – ciepłej bieli. System sprawdza się szczególnie przy nakładaniu drugiej warstwy farby.

– Zalecane jest nałożenie dwóch warstw. Farba szybko schnie, więc drugie malowanie możemy wykonać już po ok. 2 godzinach. Aplikację wykonujemy za pomocą pędzla, wałka lub poprzez natrysk. Zaraz po jej wyschnięciu, czyli ok. 2 – 4 godzinach, pomieszczenie będzie nadawać się do użytku – mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich.

Formuła łatwego malowania zwiększa także wydajność farby (nawet do 9 m²/litr).

Cena ok. 15 zł brutto za opakowanie 5 litrów; ok. 26 zł brutto za opakowanie 10 litrów.

zdjęcia Cieszynka

  Szybki remont kuchni bez skuwania kafli

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.