Strona główna » Szybki remont kuchni bez skuwania kafli

Szybki remont kuchni bez skuwania kafli

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Farbą renowacyjną o nazwie Płytki ceramiczne V33 można pomalować wysłużone płytki, luksfery czy listwy dekoracyjne. Dzięki temu nie ma konieczności kłopotliwego, czasochłonnego skuwania kafli.

Farba może być nakładana bezpośrednio na podłoże, jest w 100% wodoodporna, jest odporna na działanie niekorzystnych warunków panujących w kuchni. Ten wielozadaniowy produkt pozwoli odnowić nawet wnętrze kabiny prysznicowej

Aby farba mocno trzymała się podłoża, trzeba je odpowiednio przygotować:

  • Powierzchnię płytek należy dokładnie umyć i odtłuścić
  • Fugi oczyścić za pomocą szorstkiej gąbki lub szczotki.
  • Fugi silikonowe usuwamy przed nałożeniem farby.
  • Farbę należy połączyć z dodatkowym składnikiem, znajdującym się w saszetce przyklejonej do wnętrza pokrywy i dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła do farb sięgając aż do dna pojemnika, by uzyskać jednorodną konsystencję.

Malowanie – wystarczy nasączyć wałek farbą, usunąć jej nadmiar na kratce malarskiej i nanieść farbę równomiernie, metodą krzyżową, w dwóch warstwach. Powłoka uzyskuje pełne właściwości i odporność po 20 dniach. Do tego czasu należy chronić powierzchnię przed uderzeniami, zaplamieniem i czyszczeniem.

Niezwykłą funkcjonalność produktu uzupełniają doskonałe walory dekoracyjne. Dzięki farbie renowacyjnej od V33 możemy cieszyć się „nowymi” płytkami w satynowym wykończeniu, w 8 modnych odcieniach – Biel, Biały Pieprz, Len, Kardamon, Szary Marengo, Cynamon, Pistacja oraz Laguna.

Producent: V33; Czas schnięcia między warstwami: 24 godziny

Cena: 0,75 l – 89,98 zł; 2 l – 148 zł

  Bateria łazienkowa - 3 kroki do znalezienia idealnej

Może Cię zainteresować: