Strona główna » Specjalnie do małej łazienki – kabiny, umywalki, sedesy

Specjalnie do małej łazienki – kabiny, umywalki, sedesy

przez pytanieomieszkanie

Kolekcja ceramiki i mebli Style marki Koło to ma zmniejszone, kompaktowe wymiary produktów, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. W serii Style dostępnych jest 10 wzorów umywalek. Najmniejsze umywalki mają jedynie 36 cm i 37 cm szerokości.

 Firma SanitecKOŁO, producent m.in. ceramiki i mebli łazienkowych, ma w swojej ofercie produkty dedykowane posiadaczom niewielkich przestrzeni, którzy chcą je urządzić funkcjonalnie i estetycznie.

Design ceramiki Style został oparty na masywnych formach umywalek i misek ustępowych dostępnych w szerokiej gamie klasycznych i asymetrycznych kształtów. – W serii Style dostępnych jest aż 10 wzorów umywalek. Najmniejsze umywalki mają jedynie 36 cm i 37 cm szerokości. Znajdziemy wśród nich nie tylko standardowe modele, ale też umywalki narożne i asymetryczne.

W skład kolekcji Style wchodzą także miski ustępowe – kompaktowe i wiszące oraz lustro z wygodną półką. Aby stworzyć w łazience harmonijny nastrój warto ceramikę Style połączyć z meblami z tej samej serii – funkcjonalnymi szafkami wiszącymi w różnych rozmiarach, dostępnymi w kolorach polarnej bieli oraz czereśni kolonialnej.

Nova Top Pico to ceramika, która została stworzona z myślą o małych łazienkach. W skład kolekcji wchodzą: umywalka i dwa modele misek ustępowych (wisząca i kompaktowa). Umywalka Nova Top Pico ma 50 cm szerokości, w tym dużą, praktyczną powierzchnię odkładczą. Miski ustępowe z tej serii są także mniejsze niż standardowe produkty – wisząca ma tylko 50 cm! Bardzo wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w kolekcji jest narożna spłuczka ceramiczna.

W ofercie marki KOŁO jest seria kabin Niven. Do wyboru są kabiny kwadratowe, półokrągłe, drzwi do wnęk prysznicowych lub do kompletowania ze ścianką boczną. Kabiny Niven są wykonane z przezroczystego szkła, dzięki czemu sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Do niewielkich wnętrz polecane są kabiny półokrągłe lub kwadratowe 80 cm.

zdjęcia Koło

  Grzejnik z oświetleniem - Mango Light

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.