Strona główna » Płyta, piekarnik, okap z jednej serii

Płyta, piekarnik, okap z jednej serii

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Newstyle – linia marki Hotpoint-Ariston to cała gama nowoczesnych urządzeń do zabudowy. Zaprojektowane przez światowej sławy projektanta, Makio Hasuike, łączą w sobie harmonię opływowych kształtów, technologiczne innowacje i oszczędność energii.

W skład linii Newstyle marki Hotpoint-Ariston wchodzą następujące urządzenia: piekarniki, zmywarki, okapy i płyty kuchenne gazowe.

Piekarniki Newstyle cechują się eleganckim wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które ułatwiają użytkowanie sprzętu. Opływowe kształty to interpretacja modnej koncepcji „anty-minimalistycznych” kuchni: estetyczne, wytrzymałe uchwyty i stalowe pokrętła połączone z metalowymi wykończeniami, odkrywają charakter urządzeń.
Piekarniki linii Newstyle mają klasę energetyczną A oraz :
 10 funkcji, w tym 4 automatyczne (auto ustawienie fazy pieczenia, temperatury),
 rożen obrotowy,
 prowadnice teleskopowe,
 czyszczenie pyrolityczne.

Płyty kuchenne gazowe Newstyle współgrają z piekarnikami tej linii, tworząc spójną estetykę w kuchni. Staranne wykończenie, zaokrąglone brzegi, stylowe pokrętła, a także dzielone ruszty, także żeliwne – wszystko to nadaje sprzętom profesjonalny wygląd. Innowacyjna funkcja rusztu oraz mnogość palników, takich jak Potrójna Korona, owalny palnik Double Face, Podwójna Korona Podwójna Regulacja, pozwalają na przygotowywanie potraw z wykorzystaniem mocy od 0,4 do 5 kW. To najlepszy wynik w tej kategorii na rynku! Warto podkreślić, iż dzielone ruszty zostały podzielone na trzy sekcje, przez co czyszczenie powierzchni płyty jest niezwykle proste. Co więcej, sam ruszt można umyć w zmywarce.
Dwa palniki gazowe – o mocy 1,5 kW – mogą być użytkowane razem lub osobno, w zależności od potrzeb. Oznacza to ogromną elastyczność – dwa podwójne palniki o kształcie elipsy, mogą współdziałać, gdy potrawa przyrządzana jest w podłużnej brytfance, mogą też działać w pojedynkę i obsługiwać dwie patelnie lub garnki.
Piekarniki – od 1149 zł do 2559 zł
Płyty kuchenne – od 699 zł do 2209 zł
zdjęcia Hotpoint Ariston

www.hotpoint-ariston.pl

  Piekarnik z... wózkiem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.