Strona główna » Pierwsza płyta ze stali, na której nie widać śladów

Pierwsza płyta ze stali, na której nie widać śladów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Whirlpool przedstawia iXeliumTM – pierwszą płytę kuchenną ze stali nierdzewnej, na której nie widać śladów codziennego użytkowania. iXeliumTM to innowacyjna stal nierdzewna, która dzięki zastosowaniu nanotechnologii działa jak bariera chroniąca przed czynnikami chemicznymi i mechanicznymi.

iXeliumTM jest innowacyjnym rozwiązaniem ograniczającym oznaki starzenia, które zapobiega powstawaniu plam i żółtych odbarwień na powierzchni urządzenia, a także zmniejsza podatność na zarysowania, zadrapania i korozję. Nowa płyta kuchenna jest odporna na zarysowania i wysoką temperaturę.
Łatwo ją czyścić, ponieważ jedzenie nie przywiera do powierzchni. Płytę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby znów wyglądała jak nowa.

Firma Whirlpool od lat angażuje się w ochronę środowiska oraz zrównoważone gospodarowanie zasobami naturalnymi. Dotyczy to również płyty iXelium™, która dzięki specjalnej powłoce, nie wymaga używania szkodliwych dla środowiska detergentów. Do umycia płyty wystarczy zwykła woda i łagodne detergenty, które mniej szkodzą środowisku.
Płyta iXelium™ jest dostępna w studiach kuchennych.

 PŁYTA GAZOWA iXELIUM AKT 680/IXL 
 Sterowanie za pomocą pokrętła
 Zapalarka iskrowa zintegrowana z pokretłem
 Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
 Stalowe ruszty
 Wymiary (WxSxG) (mm): 41x590x510
Cena 1599 PLN
zdjęcie Whirlpool

  Piekarnik z książka kucharską

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.